۱۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۸
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83382170
۰ نفر

برچسب‌ها

درخشش ۲ کاراته کا البرزی در رقابت های جهانی کارگران

کرج – ایرنا – کاراته کاهای البرزی در بازی های جهانی به میزبانی اسپانیا موفق به کسب ۲ مدال طلا و یک نقره شدند.

رئیس هیأت کاراته البرز روز جمعه در گفت و گو با ایرنا گفت: حسین یوسفی کاراته کا البرزی در دور نخست با قرعه استراحت روبرو و در دور دوم با شکست حریفی از ایتالیا با نتیجه ۹ بر هفت راهی مرحله نیمه نهایی شد.

محمد اکرمی افزود: وی در نیمه نهایی ۱۲ بر ۵ نماینده هند را از سر راه خود برداشت و به مرحله فینال صعود کرد.

ورزشکار البرزی در فینال نیز ۹ بر سه حریف بلژیکی خود را شکست داد و نخستین مدال طلای تیم کومیته را کسب کرد.

اکرمی با بیان اینکه یوسفی در وزن آزاد نیز توانست مدال نقره را کسب کند اظهار داشت: بهنام محمدی دیگر کاراته کا البرزی بود که در ششمین دوره بازی‌های جهانی کارگران و در دور نخست حریف هندی خود را با نتیجه هفت بر صفر شکست داد.

وی ادامه داد: محمدی در دور دوم، پنج بر یک اسپانیای میزبان را برد و در نیمه نهایی با شکست چهار بر ۲ حریف بلژِیکی خود راهی مرحله فینال شد.

اکرمی گفت: این ورزشکار البرزی در فینال رقابت‌های جهانی کارگران هشت بر ۲ ایتالیا را برد و توانست چهارمین مدال زا برای ایران کسب کند.

ششمین دوره بازی‌های جهانی ورزش کارگری و آماتوری از روز سه‌شنبه ۱۱ تیرماه (دوم جولای) در شهر تورتوسای اسپانیا آغاز و سه هزار ورزشکار از ۴۲ کشور جهان به مدت ۶ روز با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
کاروان ورزشی ایران با ۱۴۰ ورزشکار در ۹ رشته و در قالب ۱۶ تیم در این بازی‌ها حضور دارند.

تیم کاراته کارگران جمهوری اسلامی ایران در نخستین حضور خود در بازی‌های جهانی کارگران موفق به کسب ۹ مدال رنگارنگ و قهرمان ششمین دوره بازی‌های جهانی کارگران شد.

۷۴۱۴/‌۶۹۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =