۱۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۳
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 83381420
۰ نفر

برچسب‌ها

باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر در شرق کرمان  ضربه خورد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از انهدام یک باند فعال و حرفه ای در زمینه قاچاق مواد مخدر در شرق استان کرمان خبر داد و گفت: این باند با استفاده از جاسازهای پیشرفته، سال ها اقدام به ترانزیت مواد مخدر به استان های عمقی کشور می کرده است.

محمد ضیاالدینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی منسجم، از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان بم، مشخص شد یک باند قاچاق مواد مخدر به صورت مستمر اقدام به ترانزیت محموله‌های مواد مخدر به استان‌های عمقی کشور می‌کند.
این مقام قضایی افزود: اعضای این باند پس از ورود محموله‌های مواد مخدر به شهرستان‌های شرقی استان کرمان، مواد مخدر را به صورت کاملاً حرفه ای در درون جاسازهایی که از قبل بر روی خودروهای حامل حمل موادمخدر تعبیه شده بود پنهان می کرده به نحوی که در بازرسی‌های عادی این جاسازها قابل شناسایی نبودند.
ضیاالدینی گفت: گزارش‌ها بیانگر این مطلب است اعضای این باند مدت‌های زیادی از همین روش برای انتقال محموله‌های مواد مخدر استفاده می کرده اند.
دادستان بم بیان کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی اعضا و همچنین خودروهای این باند صادر شد و در همین رابطه یکی از اعضای این باند به همراه یک دستگاه خودوری سایپا و میزان ۱۳۴ کیلوگرم تریاک در یک منزل مسکونی در منطقه دهبکری از توابع شهرستان بم دستگیر شد.
این مقام قضایی عنوان کرد: دستورات قضایی لازم جهت دستگیری سایر اعضای این باند صادر شده است.

شهرستان بم در فاصله ۱۷۵ کیلومتری شرق کرمان واقع شده است.
۹۹۱۲ / ‏۷۴۵۰/۷۴۲۹

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =