۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر 83381043
۰ نفر

برچسب‌ها

رطوبت در پنج شهر استان بوشهر به ۹۰ درصد رسید

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته رطوبت در پنج شهر این استان به ۹۰ درصد رسید.

محمدرضا انصاری روز پنجشنبه در گفت در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت شهرهای بوشهر، دیر، عسلویه و خارگ (جزیره) رطوبت ۹۰ درصدی تجربه کردند و رطوبت در گناوه نیز به ۸۶ درصد رسید.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته برازجان و بوشهر به ترتیب با ۴۵ و ۲۸ درجه سانتیگراد بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.

انصاری ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که از امروز وزش بادهای شدید شمالی آغاز و تا پایان روز جمعه ادامه می‌یابد که در این مدت دریا مواج و متلاطم خواهد بود.

وی گفت: طی این مدت در اثر وزش باد، خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد دور از انتظار نیست.

انصار ی افزود: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و از ظهر به تدریج وزش باد و در برخی نقاط همراه با گرد و خاک پیش بینی شده است.
وی گفت: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا غربی در قسمت‌های شمالی و مرکزی با سرعت ۱۶ تا ۴۲ گاهی تا ۵۴ کیلومتر در ساعت و در مناطق جنوبی ۱۰ تا ۳۴ و از اواخر وقت در همه مناطق ۱۶ تا ۴۶ گاهی تا ۶۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.
انصاری عنوان کرد: برای ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر و سواحل جنوبی ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و از امشب در همه مناطق ۹۰ تا ۱۸۰ گاهی تا ۲۴۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.
وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۳:۰۰ بامداد، مد اول دریا ساعت ۰۹:۲۲، جزر دوم ساعت ۱۷:۱۱ و مد دوم ساعت ۲۳:۳۴ خواهد بود.

۷۲۱۲/‏‬ ۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =