۱۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83380520
۰ نفر

برچسب‌ها

ترویج نهضت مطالبه گری اولویت بسیج رسانه بوشهر است

بوشهر-ایرنا- رئیس بسیج رسانه استان بوشهر گفت: ترویج نهضت مطالبه گری در بین اصحاب رسانه اولویت بسیج رسانه برای سال جاری است و این سیاست با همکاری معاونت اجتماعی سپاه امام صادق (ع) استان اجرایی می شود.

عبدالله نجفی روز چهارشنبه در نشست مدیران و فرهیختگان عرصه رسانه با امام جمعه بوشهر افزود: ترویج فرهنگ مطالبه‌گری از رسالت خبرنگاران است در این راستا سال گذشته مطاله‌گبری در عرصه خدمات آبرسانی و برقرسانی مورد توجه قرار گرفت و از آثار برتر رسانه‌ها در این حوزه در جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر تجلیل شد.

وی بیان کرد: امسا نیز همانند چهار سال گذشته جشنواره رسانه ای ابوذر در استان بوشهر برگزار و از خبرنگاران بسیجی تجلیل می شود.

نجفی افزود: حرکت در مسیر ارتقای سواد رسانه‌ای در سطح جامعه یکی دیگر از برنامه‌های مهم بسیج رسانه در راستای توسعه تولیدات رسانه‌ای به شمار می رود.

رئیس بسیج رسانه استان بوشهر ادامه داد: پس از گذشت ۱۵ سال امسال کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر برگزار می شود و در این راستا کمیته رسانه و فضای مجازی تشکیل شده است.

وی افزود: در این زمینه بسیج رسانه در هرچه باشکوه برگزار شدن این کنگره ملی از هیچ کوششی فروگذار نمی کند و از ظرفیت تمام خبرنگاران بسیجی برای تحقق این مهم استفاده می کند.

رئیس بسیج رسانه استان بوشهر همچنین با گرامیداشت دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب افزود: بسیج رسانه نقش مهم و تعیین کننده ای در برگزاری این آیین‌ها دارد و آموزش‌های عمومی و تخصصی ویژه اصحاب رسانه مورد توجه قرار دارد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: اصحاب رسانه در تمام ابعاد جامعه و زندگی نقش مهم و موثری دارند و مانند تیغ دولبه هستند.

سرهنگ عبدالرضا دشتی افزود: انحراف در فعالیت اصحاب رسانه سبب انحراف در بخش مهمی از جامعه می‌شود که این مهم بیانگر جایگاه رسانه در جامعه و لایه‌های زندگی است.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی از رسانه ها برای تحقق اهداف خود در ضربه زدن به جامعه های مختلف استفاده می‌کند که این امر نشان دهنده جایگاه رسانه‌هاست.

دشتی ادامه داد: نباید فرهنگ مطالبه‌گری تنها در حوزه اقتصادی متمرکز شود بلکه باید از سوی اصحاب رسانه توجه ویژه‌ای به حوزه فرهنگی و اجتماعی شود.

وی با تاکید بر ضرورت بازخوانی هفته حقوق بشر آمریکایی یادآور شد: اصحاب رسانه در این هفته باید به افشاگری جنایتهای آمریکا در ابعاد گوناگون توجه کنند.

۷۲۱۲/‏۶۰۴۷/‏۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =