۱۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۰
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83379932
۰ نفر

برچسب‌ها

نقش رسانه در جهان معاصر انکارناپذیر است

بوشهر-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در جهان معاصر امروز رسانه تاثیرگذاری فراوانی در جامعه و پیشرفت آنها دارد که این مهم به تنهایی نشانگر اهمیت و ارزش رسانه است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری روز چهارشنبه در نشست با مدیران و نخبگان رسانه‌ای استان بوشهر افزود: بشر تاکنون عصرهای حجر، آهن، فضا و تکنولوژی نوپیدا را پشت سر گذاشته و اکنون در عصر رسانه این مقوله تأثیرگذاری بسیار بالایی دارد.

وی بیان کرد: رسانه پدیده‌ای مابین تولید کننده و جامعه هدف است که ذات مهم و عنصر اصلی آن نیز ایجاد اثبات برای جامعه هدف است.

صفایی بوشهری با اشاره به ۶ ابر رسانه تحت مدیریت رژیم صهیونیستی و جهان استکبار بیان کرد: این ابر رسانه‌ها همه برنامه‌ها و اهداف جهان استکبار و رژیم صهیونیستی را از طریق تولید فیلم، شبکه‌های مختلف خبری و دیگر عرصه‌ها دنبال می‌کنند.

وی یادآور شد: سرور ۶ ابر رسانه و ۱۳ رسانه بزرگ در جهان که همه آنها به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به صهیونیسم بین‌الملل وجهان استکبار متصل هستند در آمریکا قرار دارد.

صفایی بوشهری افزود: همه سیستم‌های این رسانه‌ها توسط لابی صهیونیست‌ها مدیریت می‌شود و آنان به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر نمی‌توان با جنگ نظامی وارد عرصه شد بلکه بهترین راهکار استفاده از رسانه است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: مدیریت نظام نوین جهانی در اختیار اصحابه رسانه است که باید از این ظرفیت بخوبی بهره گیری شود.

وی یادآور شد: عنصر و ابزار تهاجم و مدیریت نظم نوین جهانی شامل تولید در عرصه نرم افزار و سخت افزار در اختیار رسانه است به گونه‌ای که روزانه ۱۰۰ هزار دقیقه برنامه فارسی زبان علیه ایران اسلامی تولید و پخش می‌کنند.

امام جمعه بوشهر گفت: استعمار و استکبار به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کند که بشر بر بال رسانه تا آشیانه استعمار سوار شود.

وی گفت: رسانه یک عنصر مقدس است ولی با این وجود جهان استکبار با استفاده از این عنصر مهم اهداف و برنامه‌های شوم خود را اجرایی و محقق می‌کند.

صفایی بوشهری افزود: هیچ کشوری به اندازه ایران اسلامی در جهان مستقل نیست و اکثر کشورها در اروپا و آسیا تمام برنامه‌ها و اهداف خود را با قدرت‌های بزرگ جهان برای اجرا هماهنگ می‌کنند که نشان می‌دهد این کشورها هیچ استقلالی ندارند.

وی ادامه داد: جهان استکبار انقلاب اسلامی ایران را بر نمی‌تابد زیرا ایران، اندیشه استعماری و استکباری و منابع آمریکا و جهان استعمار در جهان را به خطر انداخته است.

صفایی بوشهری اظهار کرد: مهم‌ترین راهکار ایستادگی در برابراستعمار و استکبار خط مقاومت است که در این زمینه فعال بودن جبهه مقاومت سبب ماندگاری جامعه و شخصیت‌ها می‌شود.

امام جمعه بوشهر گفت: شکست هیمنه آمریکا در جهان توسط ایران به گوش می‌رسد و اصحاب رسانه با حرکت‌های انقلابی و تقویت خط جبهه مقاومت باید در این عرصه انقلابی عمل کند.

وی ادامه داد: وقوع انقلاب اسلامی سبب شکست استعمار نیابتی در ایران شد و در این زمینه در جهان به عنوان یک الگو مورد توجه قرار گرفته است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به طراحی استعمار فرا نو برای تحقق اهداف استعمارگران اظهار کرد: در استعمار فرا نو نقش اصحاب رسانه بسیار فوق العاده و مهم است و کشورهای استعماری در این عرصه سرمایه‌گذاری ویژه‌ای در حوزه رسانه می‌کنند.

صفایی بوشهری تاکید کرد: باید اصحاب رسانه انقلابی نقش خود را در عرصه تهاجم استکبار بخوبی نشان دهند تا خیانت به اصحاب قلم و رسالت آنان نشود.

۷۲۱۲/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =