۱۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۸
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 83379788
۱ نفر

برچسب‌ها

باشگاه های تراکتورسازی، فولاد و صنعت نفت جریمه شدند

تهران- ایرنا- کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال باشگاه های تراکتورسازی تبریز، فولادخوزستان، صنعت نفت آبادان را جریمه کرد.

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ایران امروز چهارشنبه اعلام کرد در پرونده شکایت «خالد شفیعی» از باشگاه تراکتورسازی تبریز این باشگاه با توجه به عدم ارائه دفاعیه به پرداخت مبلغ ۶۰۸ میلیون تومان به علاوه هزینه دادرسی محکوم شده که این حکم در مدت ۷ روز قابل تجدید نظرخواهی است.

همچنین در پرونده شکایت «عقیل شیعی کعبی» از باشگاه استقلال خوزستان این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان اصل خواسته و ۱۰ میلیون تومان هزینه دادرسی محکوم شده است.

پیرو شکایت «مهرداد طهماسبی» از باشگاه فولاد خوزستان نیز این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ ۹۰ میلیون تومان شد.

همچنین در پرونده شکایت «محمود تیغ نورد» از باشگاه صنعت نفت آبادان این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان طبق خواسته خواهان به‌علاوه هزینه دادرسی محکوم شد.

در پرونده شکایت «سجاد عاشوری» از باشگاه خونه به خونه بابل این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۳۰ میلیون تومان در حق خواهان محکوم شد.

پیرو شکایت «فریبا پستکی» از باشگاه ملوان انزلی نیز خواسته خواهان مورد تأیید کمیته وضعیت بازیکنان قرار گرفته و باشگاه ملزم به پرداخت مبلغ مورد نظر در این پرونده شده است.

در خصوص پرونده شکایت «عباس امیدی» از باشگاه شهریار ساری این باشگاه به پرداخت مبلغ مورد ادعای خوانده همچنین هزینه دادرسی محکوم شد. همچنین شکایت «محمد دارابی» از باشگاه شهدای بابلسر و «محمود منفرد» از باشگاه پاس همدان و «محسن وفایی صدر» از باشگاه فرهنگی شاهین شهرداری بوشهر نیز باشگاه‌ها محکوم به پرداخت مبلغ مورد ادعای خواهان شدند.

کمیته وضعیت بازیکنان در پرونده شکایت «میلاد احمدی مجد» از باشگاه ورزشی نساجی مازندران دعوای خواهان را مردود دانسته و قابل رسیدگی نیست. در پرونده شکایت «احسان عبدی» گورابی از باشگاه شهرداری تبریز دعوای خواهان در این کمیته قابل استماع دانسته نشده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =