۱۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۲
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83379745
۰ نفر

برچسب‌ها

تدارک یک هفته آینده تئاتری‌ها برای علاقه‌مندان

تهران- ایرنا- با افزوده شدن بیش از ۷ نمایش به صحنه و ترک ۲۰ اجرا در یک هفته پیش رو، تئاتر به مسیر تابستانی خود ادامه می‌دهد.

از ۱۵ تا ۲۱ تیرماه اجراهای محدودی به صحنه اضافه می‌شوند و ۲۰ اجرا به نمایش خود پایان می‌دهند اما فعالیت تئاتر و تماشاخانه‌های دولتی و خصوصی ادامه دارد.

- نمایش سوءظن به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین رحیم از ۱۶ تا ۳۰ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه خواهد رفت.

- نمایش تابلویی از خون به نویسندگی و کارگردانی علیرضا نراقی از ۱۵ تا ۲۴ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در عمارت روبرو میزبان مخاطبان خواهد شد.

- نمایش قلعه به نویسندگی و کارگردانی مهدی رضایی از ۱۶ تیرماه آغاز و تا ۲ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش دا اجرا خواهد داشت.

- نمایش بداهه به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری سپیده علیزاده ۱۶ تا ۲۵ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۳۵ دقیقه در عمارت روبرو به صحنه خواهد رفت.

- نمایش همه دزدها که دزد نیستند به نوشته داریو فو و با گروه کارگردانی ۱۶ تیرماه تا ۴ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۱۵ به مدت ۵۰ دقیقه در عمارت روبرو میزبان مخاطبان خواهد شد.

- نمایش آدم آدم است به نویسندگی و کارگردانی محمد علی حسنی نژاد فراهانی از ۱۶ تیرماه آغاز و تا ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی اجرا خواهد داشت.

- نمایش مرد بالشی نوشته مارتین مک دونا به کارگردانی علی سرابی از ۱۵ تیرماه و تا ۱ مردادماه هر شب به مدت ۱۱۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.

نمایش‌هایی که به اجرای خود پایان می‌دهد

- نمایش معجزه‌های مدرن نوشته ژان میشل ریب و به کارگردانی محمد جابری تا ۱۵ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه در خانه نمایش دا به نمایش در می‌آید.

- نمایش حضار قیام کنند به نویسندگی مهتاب پویامنش و کارگردانی امیرحسین مدنی سادات تا ۱۵ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در پردیس تئاتر تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش دقیقاً ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟ به نویسندگی و کارگردانی سید فرشاد هاشمی تا ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

- نمایش اتاق ورونیکا نوشته آیرا لوین و به کارگردانی شهرام زرگر تا ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ در تالار حافظ به نمایش در می‌آید.

- نمایش ماجرای عجیب سگی در شب نوشته سایمون استیونز و به کارگردانی افسانه کمالی از ۱۹ خردادماه تا ۱۶ تیرماه هر شب ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش سگ‌های انباری به نویسندگی کوئنتین تارانتینو و کارگردانی مهدی اشرافی تا ۱۶ تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم اجرا می‌شود.

- نمایش بالستیک زخم نوشته پیام لاریان به کارگردانی علی پیله‌ور تا ۱۸ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در مؤسسه فرهنگی هنری گندم به نمایش در می‌آید.

- نمایش چگونه تاریخچه کمونیسم را برای بیماران روانی توضیح دهیم؟ نوشته ماتئی ویسنی یک و به کارگردانی امیر ارسلان خالویی تا ۱۸ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

- نمایش مادر نوشته فلوریان زلر و کارگردانی علی احمدی تا ۱۸ تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود.

- نمایش پزشک نازنین به کارگردانی مجید زارع زاده و نوشته نیل سایمون تا ۱۹ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به نمایش در می‌آید.

- نمایش کرونوس به نویسندگی و کارگردانی علی صفری تا ۱۹ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتوبه صحنه می‌رود.

- نمایش یک زن و یک مرد نوشته الکسی آربوزوف و به کارگردانی هوشمند هنرکار از ۲۰ خردادماه تا ۱۹ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا می‌شود.

- نمایش تابلوی چهارم به کارگردانی شقایق پارسایی و نویسندگی شهاب مهربان تا ۲۰ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن کوچک تالار مولوی به نمایش در می‌آید.

- نمایش مختلف الاضلاع به نویسندگی سهند خیرآبادی و کارگردانی نادر فلاح تا ۲۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن صنوبر به صحنه می‌رود.

- نمایش عزازیل به نویسندگی و کارگردانی سپهر زمانی از ۲ تا ۲۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

- نمایش تنها راه ممکن به کارگردانی شبنم قلی خانی و نویسندگی محمد یعقوبی تا ۲۱ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

- نمایش جعبه ابزار بکت به نویسندگی و کارگردانی آران مقامی تا ۲۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه در خانه نمایش دا به صحنه می‌رود.

- نمایش کنترباس نوشته پاتریک زوسکیند و به کارگردانی سجاد تابش تا ۲۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۴۵ دقیقه در خانه هنر پیچازی به نمایش در می‌آید.

- نمایش گروه مرگ به کارگردانی تیما قاسمیان و نویسندگی آیدین آقازاده تا ۲۱ تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه دا به نمایش در می‌آید.

نمایش‌هایی که به اجرای خود ادامه می‌دهند

- نمایش کلنگی، قابل سکونت به کارگردانی سمن قناد و نویسندگی سیدسامان غیاثی تا ۲۲ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

- نمایش چشم به راه میرغضب به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی تا ۲۲ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.

- نمایش شاه ماهی به نویسندگی احمد سلگی و رضا بهاروند و کارگردانی رضا بهاروند هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۲۰ دقیقه تا ۲۳ تیرماه در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش دلاک‌ها به کارگردانی شهرام عبدلی و نویسندگی فرهاد نقدعلی تا ۲۳ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش آبی مایل به صورتی به نویسندگی و کارگردانی ساناز بیان تا ۲۳ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۲۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش جنایات و مکافات به نویسندگی، طراحی و کارگردانی رضا ثروتی بر اساس اثری از فئودور داستایوفسکی تا ۲۳ تیرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۱۳۵ دقیقه در تالار وحدت به نمایش در می‌آید.

- نمایش بانوی آوازه خوان نوشته وجدی معووض و به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی تا ۱۸ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در سالن قشقایی تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

- نمایش مولن روژ به نویسندگی آرش عباسی و به کارگردانی حسین پارسایی ۲۴ تیرماه آغاز هر شب ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی باغ کتاب اجرا می‌شود.

- نمایش ای سمن و کابوس‌های شبانه به نویسندگی و کارگردانی ابوذر جادنگو تا ۲۴ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش نان به نویسندگی و کارگردانی نصیر ملکی‌جو تا ۲۴ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۳۵ دقیقه در تالار حافظ به صحنه می‌رود.

- نمایش دیلیت به نویسندگی و کارگردانی علیرضا خوشنویس راد تا ۲۴ تیرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش بدون نسخه به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین کنزق تا ۲۵ تیرماه هر شب ۱۸:۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش قتل‌های نیمه کاره به نویسندگی و کارگردانی بهاالدین مرشدی تا ۲۵ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش عاشقانه‌های خیابان به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و نویسندگی محمد چرم‌شیر و بهمن عباس‌پور تا ۲۶ تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۸۵ دقیقه در ایرانشهر اجرا می‌شود.

- نمایش خین آبه به کارگردانی فربد نوزاد صدیق و نویسندگی وحید اسدزاده تا ۲۶ تیرماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش نفرین قحطی زده‌گان نوشته سام شپارد و به کارگردانی اشکان خطیبی تا ۲۶ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۸۵ دقیقه در تماشاخانه به صحنه می‌رود.

- نمایش زنان بیشه گل به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی تا ۲۶ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری اجرا می‌شود.

- نمایش مجلس سیاه بازی و شادی آور آفاق السلطنه به نویسندگی و کارگردانی سید محسن میرهاشمی تا ۲۶ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۹۵ دقیقه در تالار محراب به نمایش در می‌آید.

- نمایش تردید به نویسندگی و کارگردانی علی سجادی طهرانی تا ۲۷ تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش آواز خوان طاس نوشته اوژن یونسکو به کارگردانی امید انصاری تا ۲۸ تیرماه هر شب ساعت ۲۰ در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

- نمایش آب و دیگران به نویسندگی و کارگردانی علیرضا ناصحی تا ۲۸ تیرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۴۵ دقیقه در کارگاه نمایش تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش پیکار کنار پل به کارگردانی کیانوش احمدی و نویسندگی علی میرزاعمادی تا ۲۸ تیرماه هر شب ساعت ۱۸:۴۵ به مدت ۷۰ دقیقه در حوزه هنری به صحنه می‌رود.

- نمایش وانهاده به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی تا ۲۸ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش هوس و هفت دقیقه به کارگردانی علیرضا مهران و نویسندگی علی اصغری تا ۲۹ تیرماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش پا به نویسندگی و کارگردانی آرمین حمدی‌پور تا ۳۰ تیرماه هر شب ۱۹ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.

- نمایش وانیک نوشته واسلاو هاول به کارگردانی بهار محمودزاده تا ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش رومئو و ژولیت یا تو چرا تیبالت رو کشتی؟ به کارگردانی هادی حجازی فر تا ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون به نمایش در می‌آید.

- نمایش سیزیف به نویسندگی محمد صادق گلچین عارفی و کارگردانی محمد برهمنی تا ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۹ در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش این یک کنفرانس از شکست ماست به نویسندگی و کارگردانی مهران مرادی تا ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌شود.

- نمایش روباه به نویسندگی شهرام سلطانی و کارگردانی معصومه خزایی تا ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۸۰ دقیقه در سالن چارسو تئاتر شهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش پدر I مادر نوشته فلوریان زلر و به کارگردانی رضا احمدی تا ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش نمی دونم فردا چی میشه نوشته تنسی ویلیامز به کارگردانی کامبیز بنان تا ۱ مردادماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش فرشته تاریخ به نویسندگی و کارگردانی محمد رضایی راد تا ۴ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۸۰ دقیقه در سالن چارسو تئاتر شهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش اوستاد نوروز پینه‌دوز به کارگردانی رحمت امینی و نویسندگی احمد کمال‌الوزاره محمودی تا ۹ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش تایم لپس به نویسندگی امیر نوروزی و کارگردانی صالح علوی زاده تا ۹ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه هامون اجرا می‌شود.

- نمایش آئورا به کارگردانی محمد حسین مجد طاهری و نوشته گروه اجراگران و کارگردان تا ۹ مردادماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به نمایش در می‌آید.

- نمایش اتاق بی‌خوابی + اتاق پذیرایی به نویسندگی و کارگردانی مسعود شامحمدی تا ۱۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

برچسب‌ها

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha