شناخت فرصتها و تهدیدهای فضای مجازی برای جامعه واجب است

قزوین- ایرنا- استاندار قزوین گفت: شناخت فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی برای جامعه بویژه مدیران و نخبگان جامعه واجب و ضروری است.

عبدالمحمد زاهدی بعدازظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری استان قزوین افزود: فضای مجازی امروز همه شئون زندگی بشر را تحت تأثیر خود قرار داده و ضروری است تا این فضا را به درستی بشناسیم

استاتدار قزوین گفت: باید با شناخت درست از این فضا از فرصتهای آن به درستی استفاده کرده و از تهدیدات آن نیز مصون بمانیم.

استاندار قزوین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مدیران اجرایی استان تلاش کنند تا اعتباری به ویژه در مورد اسناد خزانه بازگردد.

استاندار قزوین در ادامه با اشاره به آغاز برنامه آموزشی توانمندسازی مدیران در دانشگاه آزاد اسلامی از فردا، از مدیران اجرایی خواست تا شخصاً در این دوره‌ها حضور پیدا کنند.

وی در ادامه با اشاره به تشییع پیکر پاک و مطهر ۲۲ شهید دوران هشت سال دفاع مقدس در قزوین که امروز انجام شد، گفت: خداوند به گونه‌ای برنامه ریزی کرده که با طولانی شدن تفحص پیکرهای شهدا و بازگشت آنها پس از سال‌ها ما یادمان نرود که با صرف چه سرمایه‌هایی در این جایگاه قرار داریم.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: باید بسیار مراقب رفتار و اعمال خود باشیم و آرمان شهدا را فراموش نکنیم.

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تودهنی به دشمن است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و دبیر شورای اداری استان قزوین نیز با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال، گفت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای، یک تودهنی محکم به دشمنان محسوب می شود.

منوچهر حبیبی اظهار داشت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای به معنای تجدید میثاق ملی با اهداف و آرمان های نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود.

وی در ادامه بر همکاری همه دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان و شهرستان ها برای برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: مطابق با قانون همه مدیران دستگاه ها مکلف هستند پس از درخواست ستاد انتخابات امکانات لازم را در اختیار این ستاد قرار دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین تاکید کرد: فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات با همکاری دستگاه های ذیربط همچون دوره های گذشته در پی برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه هستند.

۳۰۱۳