۱۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۳
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83379059
۱ نفر

برچسب‌ها

طرح توانا با هدف توانمندی دانشجویان کارآفرین در یزد در حال اجراست

یزد - ایرنا - رئیس موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) یزد با اشاره به اجرای طرح توانا با هدف آشنایی با راه‌های ایجاد کسب ‌و ‌کارهای نوین برای دانشجویان استان گفت: این طرح در حقیقت به دنبال ارتقای توانمندی‌ در میان دانشجویان کارآفرین است.

محمدعلی وحدت روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: طرح یاد شده مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که در راستای ارتقای توانمندی کارآفرینی دانشجویان و آشنایی با فضای کسب و کار و ملزومات آن طراحی شده است.

وی اظهار کرد: این بسته آموزشی شامل ۶ عنوان دوره آموزشی در قالب ۵۰ ساعت آموزش برای هر نفر است و در آن مباحثی همچون ایجاد انگیزه برای کارآفرینی مدل کسب و کار، نوشتن طرح کسب و کار، روش‌های بازاریابی، اصول و فنون مذاکره، پایش محیط کسب و کار و چالش‌های آن در ایران و روش‌های تأمین مالی به شرکت کنندگان ارائه می‌شود.

رئیس مؤسسه آموزش عالی امام جواد (ع) یزد با بیان اینکه مرحله نخست طرح یاد شده روزهای پنجم تا هفتم تیر و دوره دوم آن ۱۲ تا ۱۴ تیر با حضور ۷۰ نفر برگزار می‌شود، تصریح کرد: این طرح با همکاری معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، پارک علم و فناوری یزد و بنیاد ملی نخبگان استان برپا می‌شود.

وحدت گفت: در حال حاضر ۱۰ رشته کارشناسی ارشد در این واحد راه اندازی شد که ۲ رشته دیگر به آن افزوده شده است.

وی از افتتاح رسمی مرکز مشاوره مهر دانشگاه در یزد خبر داد و عنوان کرد: این مرکز از طرف سازمان بهزیستی کشور مجوز فعالیت دریافت کرده است و نیمه دوم تیرماه امسال فعالیت‌های خود را به صورت رسمی آغاز می‌کند.

مؤسسه آموزش عالی امام جواد یزد یکی از مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که فعالیت خود را رسماً در مهر ۸۴ در استان آغاز کرد.

۲۰۸۸/‏‬ ۲۰۴۷/‏

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =