یک تیم تروریستی ضد انقلاب در منطقه عمومی چالدران منهدم شد

تهران- ایرنا- روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم تروریستی ضدانقلاب در درگیری با رزمندگان قرارگاه در منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه امروز- سه شنبه- اعلام کرد: رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با یک تیم تروریستی ضد انقلاب وابسته به استکبار جهانی که قصد نفوذ به داخل مرزهای کشورمان را داشت، در منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی درگیر و با هلاکت دو تن و زخمی شدن بقایای اشرار، این تیم تروریستی را منهدم کردند.
روابط عمومی سپاه همچنین اعلام کرد: در این درگیری دو نفر از رزمندگان شجاع و دلاور بومی چالدران به فیض شهادت نائل آمدند.
بر اساس این گزارش در درگیری میان رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با این تیم تروریستی مقادیر قابل توجهی سلاح، تجهیزات، مهمات و سیستم‌های ارتباطی از تروریست‌ها کشف و ضبط شد.
بنابر اعلام روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) عملیات تعقیب بقایای متواری شده این تیم تروریستی همچنان ادامه دارد.
سوم تیرماه جاری هم روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از درگیری با یک تیم تروریستی که قصد نفوذ به داخل مرزهای کشورمان را داشت خبر داد و اعلام کرد: اعضای این تیم تروریستی در منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی در تور اطلاعاتی رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه قرار گرفتند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha