جابجایی پرچم ایران و رژیم صهیونیستی توسط نماینده کشورمان در اجلاس مسکو

تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: نماینده مجلس ایران با تعصب پرچم ایران را که در ردیف دوم بود و دیده نمیشد به ردیف اول آورد و پرچم اسرائیل را که در ردیف جلو بود با مهارت و سرعت به ردیف دوم فرستاد.

علیرضا رحیمی امروز- سه شنبه- در این توئیت اظهار داشت: در جریان اجلاس توسعه نظام پارلمانی در مسکو، پرچم ایران و اسرائیل در دو ردیف قرار داشت.

عضو هیأت رئیسه مجلس در این توئیتی بیان کرد: نماینده مجلس ایران با تعصب، پرچم ایران را که در ردیف دوم بود و دیده نمی‌شد به ردیف اول آورد و پرچم اسرائیل را که در ردیف جلو بود با مهارت و سرعت به ردیف دوم فرستاد.

همایش بین المللی توسعه نظام پارلمانی با سخنرانی رئیس دومای دولتی و شورای فدراسیون و لاوروف وزیر امور خارجه روسیه و بارون کویباس رئیس اتحادیه بین المجالس با حضور ۱۳۶ هیأت پارلمانی متشکل از رؤسای پارلمان‌ها، نایب رئیسان و اعضای پارلمان‌ها آغاز به کار کرد.

لازم به ذکر است مسعود پزشکیان، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در رأس هیأتی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه به دعوت ویاچسلاو ولودین، رئیس دومای دولتی فدراسیون روسیه جهت شرکت در دومین همایش بین المللی توسعه نظام پارلمانی (پارلمانتاریسم) به مسکو سفر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =