۱۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۳
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83378066
۰ نفر

برچسب‌ها

دوستی دوران مجردی دردسرساز شد

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: ارتباط دوران مجردیِ بانویی جوان منجر به مزاحمت و تهدید در زندگی مشترک‌اش شد که با برخورد عقلانی همسر و ورود پلیس فتا عامل مزاحم دستگیر و ماجرا پایان یافت.

سرهنگ علی کریمی روز سه شنبه به خبرنگاران با اشاره به مراجعه و گفته‌های خانمی جوان به همراه همسرش به پلیس فتا شهرستان شاهرود، افزود: این بانوی جوان در دوران مجردی با مردی از شهرهای شمالی کشور آشنا و قصد ازدواج با وی را داشت که محقق نشد، این ارتباط با تشکیل زندگی با همسر فعلی قطع شد.

وی بیان کرد: بانوی جوان چندی پیش به صورت تصادفی در شهر شمالی دوست سابق خود را دید که باعث آغاز مزاحمت ها از سوی متهم پرونده شد.

کریمی ادامه داد: شاکی پرونده، برای متقاعد کردن متهم، به تماس ها و پیام های وی در فضای مجازی پاسخ داد که این پاسخ ها مزاحم را برای رسیدن به اهداف شومش امیدوارتر کرد، مزاحمت های متهم به حدی رسید که با حضور در شاهرود شاکی را تهدید به ضرب و جرح و انتشار تصاویر دوران مجردی در فضای مجازی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه متهم از شاکی پرونده درخواست ارتباط با وی را داشت، خاطرنشان کرد: با ورود پلیس فتا، این فرد در یکی از خیابان‌های شاهرود در حالی که با دیدن ماموران اقدام به فرار و درگیری با آنان کرد دستگیر شد.

وی ابراز داشت: چند قبضه شمشیر، قمه، چاقو، شوکر الکتریکی و مقداری مشروبات الکلی از خودرو متهم کشف و در نهایت مزاحم با دستور قضایی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه مطرح کردن این مساله توسط شاکی به همسرش مانع وقوع اتفاق های غیرقابل جبران بعدی شد، افزود: هرچند در مرحله اول اشتباه شاکی در پاسخ دادن به تلفن‌های این مزاحم به این ماجرا دامن زد، اما اعتماد بانوی جوان به همسرش و برخورد عقلانی همسر شاکی، باعث شد با ورود پلیس این ماجرا پایان یابد.

۹۸۹۱/‏۶۱۰۳

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها