۱۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۸
کد خبرنگار: 1327
کد خبر: 83377226
۵ نفر
نخستین جلسه کمیته بانوان خانه احزاب برگزار شد

تهران - ایرنا - نخستین جلسه کمیته بانوان خانه احزاب ایران با حضور رئیس کمیته بانوان و تنی چند از اعضای این کمیته در خانه احزاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته بانوان خانه احزاب، این جلسه با حضور فاطمه واعظ جوادی نماینده کمیته بانوان کانون دانشگاهیان ایران اسلامی، ماریه طباطبایی نسب عضو شورای مرکزی هیأت اجرایی حزب اراده ملت ایران، سمیه محمودی عضو شورای مرکزی حزب آزادی، زهرا شیرمحمدی نماینده جامعه اسلامی اصناف و بازار، میترا تیموری نماینده مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، وجیهه دیوسالار مسؤولان واحد خواهران جامعه اسلامی کارمندان و مهرنوش علمداری دبیر کمیته بانوان روز دوشنبه در خانه احزاب ایران برگزار شد.
فهیمه خان محمدزاده رئیس کمیته بانوان خانه احزاب در این نشست گفت: در حال حاضر ١١٠ حزب رسمی در کشور وجود دارد که مجوز دارند و آیین نامه خود را با قانون جدید احزاب تطبیق داده اند.

وی در این نشست به شرح فعالیت‌های این کمیته برای اعضای حاضر پرداخت و قرار شد هر دو هفته یک بار، این جلسه‌ها در خانه احزاب ایران با حضور بانوان فعال در احزاب برگزار شود.

همچنین عبدالحسین روح الأمینی رئیس خانه احزاب ایران از حضور بانوان در این کمیته سپاسگزاری کرد و گفت: کمیته بانوان خانه احزاب ایران دو نوع برنامه را دنبال خواهد کرد، نخست نشست‌های تخصصی و ماهانه و … برگزار می‌کند و دیگر اینکه این کمیته به خانه احزاب ایران پیشنهاداتی در جهت اهداف کلی این خانه ارائه خواهد کرد.

وی افزود: خانه احزاب ایران در حال حاضر هفت کمیته دارد که کمیته زنان یکی از مهم‌ترین کمیته‌های آن است که می‌تواند به همه مسائل دیگر حزب هم وارد شود.

روح الأمینی تاکید کرد: مشارکت حداکثری اعضای کمیته بانوان در این جلسات از اهمیت بسیاری برخوردار است و حتی غایبان این جلسه‌ها باید از طریق تنظیم صورت جلسات در جریان مسائل قرار گیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =