نیازهای فناورانه سازمان‌های ورزشی از سوی استارت‌آپ‌ها رفع می‌شود

تهران- ایرنا - همزمان با نمایشگاه « STARTUP EXPORT» رویداد «اینواسپورت» تیرماه جاری با هدف رفع نیازهای فناورانه سازمان‌های ورزشی برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه پارک فناوری پردیس، در رویداد اینواسپورت که طی سه روز در سالن ۲۵ نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، سازمان‌های ورزشی نیازهای فناورانه خود را با استارت‌آپ‌ها در میان می‌گذارند و از سوی دیگر استارت‌آپ‌ها نیز فرصتی می‌یابند تا محصولات و خدمات ورزشی خود را به سازمان‌های ورزشی معرفی و عرضه کنند.

بر اساس این گزارش، در روز اول و سوم اینواسپرت (۱۹ و ۲۱ تیر)، نیازهای فناورانه توسط سازمان‌های ورزشی ارائه می‌شود و در روز دوم (۲۰ تیر) استارت‌آپ‌ها، فناوری‌های کاربردیِ خود را در رشته‌های مختلف ورزشی، به سازمان‌های ورزشی ارائه می‌کنند.

نیازهای ارائه شده از طرف سازمان‌های ورزشی در قالب ۵ دسته «ورزش تربیتی و پرورشی» (آموزش مدارس و مهدکودک‌ها و …)، «ورزش همگانی» (سبک زندگی، فعالیت‌های فیزیکی، چاقی و…)، «ورزش قهرمانی» (مسابقات، گجت‌ها، لباس‌ها و…)، «ورزش حرفه‌ای» (باشگاه حرفه‌ای، بلیط فروشی، استادیوم‌ها و…) و «ورزش شهروندی» (نیازهای حوزه‌ی شهری، ورزش محلات، خدمات شهری و…) هستند.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد ۳ روزه می‌توانند از طریق نشانی evnd.co/i7piu ثبت نام کنند. همچنین استارت‌آپ‌هایی که محصول نوآورانه دارند و مایل به ارائه محصول خود به شرکت‌های سرمایه‌گذار هستند، می‌توانند مستندات خود را به ایمیل inosport@techmart.ir ارسال کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد، به سایت فن بازار ملی ایران به نشانی www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۳۹۸۵۴۳ و ۰۲۱۸۸۳۹۸۵۶۳ تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =