۱۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۴
کد خبرنگار: 2836
کد خبر: 83376832
۰ نفر

برچسب‌ها

گروه های جهادی به محرومیت زدایی از روستاهای جهرم پرداختند

شیراز-ایرنا- گروه‌های جهادی با حضور در روستاهای محروم بخش مرکزی، کردیان و سیمکان شهرستان جهرم به فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی و محرومیت زدایی در این مناطق پرداختند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جهرم روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا گفت: در اردوی جهادی بسیجیان در بخش کردیان گروه جهادی برای مدرسه عشایری ولیشاهی فرهنگ در منطقه موسویه (دهزیر) شهرستان جهرم دیواری به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال ساختند.

سرهنگ غلامرضا توکل افزود: اعتبار بخشی از پروژه دیوار چینی مدرسه عشایری روستای موسویه از محل پرداخت زکات عشایر منطقه و مابقی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جهرم تأمین شده است.

وی اظهار کرد: همچنین در اردوی جهادی کانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهرستان جهرم دیوار حسینیه گود زاغ بخش سیمکان احداث شد.

این مسوول اضافه کرد: اولین اردوی جهادی کانون بسیج فرهنگیان جهرم نیز امسال در بخش کردیان برگزار شد و ۳۰ نفر از اعضای گروه جهادی شهدای فرهنگی و معلم شهرستان جهرم، کلاس‌های متنوع فرهنگی، پرورشی، قرآنی و… را در روستای هرموج، از توابع بخش کردیان برگزار کردند.

توکل ادامه داد: دومین اردوی جهادی کانون بسیج فرهنگیان جهرم نیز در روستای هکان از توابع بخش مرکزی جهرم با فعالیت‌های تربیتی و پرورشی و برگزاری کارگاه مشاوره ویژه والدین در دبستان نظام وفا و دبیرستان شقایق انجام گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جهرم بیان کرد: در این اردوی نیم‌روزه از دانش‌آموزان و والدین شرکت‌کننده تجلیل و هدایایی به آنان اهدا شد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری جنوب شیراز در استان فارس قرار دارد.

۹۹۱۰/‏۶۱۱۳

اخبار مرتبط