۱۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۲
کد خبرنگار: 1101
کد خبر: 83376655
۰ نفر
صعود یک پله ای بانوی تیرانداز ایران در فهرست جهانی

تهران- ایرنا- فدراسیون جهانی تیراندازی جدیدترین فهرست رده بندی ورزشکاران را روز دوشنبه اول جولای منتشر کرد که «مهیار صداقت» در ماده تفنگ بادی ۱۰ متر با ۲ پله صعود در جایگاه هجدهم و «الهه احمدی» با یک پله صعود در رده چهل و سوم جهان قرار دارند.

با اعلام فدراسیون تیراندازی، «نجمه خدمتی» در تفنگ بادی ۱۰ متر، «گلنوش سبقت اللهی» تپانچه ۱۰ متر و «هانیه رستمیان» در تپانچه ۲۵ متر هر کدام بدون تغییر به ترتیب در جایگاه ای شانزدهم و پانزدهم ایستادند.
در تفنگ بادی ۱۰ متر الهه احمدی رده (۱۹)، آرمینا صادقیان رده (۲۹)، فاطمه کرم‌زاده رده (۷۰)، حسین باقری رده (۲۸)، امیرمحمد نکونام رده (۳۹) و پوریا نوروزیان در رده (۱۰۸) جهان قرار دارند.
در تفنگ سه وضعیت خدمتی بدون تغییر در جایگاه سی و چهارم قرار دارد و «فاطمه کرم‌زاده» با ۱۱ پله سقوط نسبت به ماه قبل در رده هشتاد و دوم ایستاد.

«آرمینا صادقیان» هم با ۱۳ پله سقوط در رده صدم ایستاد. «مهیار صداقت» و «امیرمحمد نکونام» به ترتیب در جایگاه ۷۴ و ۹۸ جهان هستند.

در تپانچه ۱۰ متر «گلنوش سبقت‌اللهی» در رده شانزدهم، «مینا قربانی» رده بیست و یکم، «هانیه رستمیان» رده چهلم، «سجاد پورحسینی» رده بیست و هفتم، «وحید گل‌خندان» رده هشتادم، «جواد فروغی» رده هشتاد و هفتم و «مصطفی نصیری» در جایگاه یکصد و پنجاه و ششم قرار دارند.

«هانیه رستمیان» و «گلنوش سبقت‌اللهی» هم در تپانچه ۲۵ متر به ترتیب جایگاه پانزدهم و بیست و ششم جهان را به خود اختصاص دادند.

در تراپ «سپیده سیرانی» با سه پله صعود در رده (۷۷) و «شیوا فرح‌پور» با پنج پله صعود در رده (۸۳) ایستاد. «مرضیه پرورش‌نیا» هم با چهار پله صعود (۸۸) و «فاطمه امیری» با ۱۶ پله صعود در رده (۱۱۵) جای گرفتند.

«نیما نیکخو» هم در جایگاه (۹۱)، «حسین پرورش‌نیا» رده (۱۵۰) و «امیرحسین آقازاده» در رده (۱۶۴) قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =