رئیس لالیگا: «نیمار» الگوی خوبی نیست

تهران- ایرنا- «خاویر تباس» رئیس لالیگا اسپانیا در بحبوحه گمانه زنی‌ها در خصوص بازگشت احتمالی «نیمار» به نیوکمپ، با زیر سوال بردن رفتارهای مرد برزیلی، تاکید کرد که ترجیح وی این است که این بازیکن به بارسلونا و لالیگا بازنگردد.

تنها ۲ سال پس از انتقال رکورد شکن نیمار از نیوکمپ به پارک دو پرنس که با ۲۲۲ میلیون یورو انجام شد، حالا زمزمه‌هایی به شدت قوی از بازگشت وی به جمع آبی اناری ها شنیده می‌شود.

در واقع بدنبال اظهارات «ناصر الخلیفی» مالک متمول باشگاه پاریسی مبنی بر تغییر سیاست‌های پی اس جی و عدم مدارا کردن با «رفتارهای سلبریتی» در این باشگاه، این شایعات قوت گرفت؛ اظهاراتی که به نظر به طور خاص مخاطبی جز مهاجم برزیلی نداشت.

در این بین، تباس با زیر سوال بردن رفتارهای نیمار، تاکید کرد که بارسلونا نباید بار دیگر وی را به نیوکمپ و لالیگا باز گرداند.

تباس در این خصوص اظهار داشت: ترجیح می‌دهم نیمار به بارسلونا برنگردد؛ همیشه می‌خواهیم بازیکنان بزرگ را به لالیگا بیاوریم اما در مورد نیمار، این نوع رفتارها برای رقابت ها نتیجه مثبتی نداشته و در در پایان، اخبار همیشه حول محور کارها و رفتارهای عجیب و غریب نیمار می‌چرخد.

وی ادامه داد: برای حفط ارزش های لالیگا تلاش زیادی کرده ایم و دوست نداریم چهره ای که با زحمت ساخته ایم، خدشه دار شود.

نیمار در ابتدا از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ عضو بارسا بود و با تشکیل مثلث هجومی زهردار به همراه «لیونل مسی» و «لوئیس سوارز»، باشگاه اسپانیایی را به ۲ قهرمانی لالیگا و یک قهرمانی لیگ قهرمانان رساند.

علاوه بر این، انتظار می‌رود بارسا «آنتوان گریژمان» را از اتلتیکو به خدمت بگیرد و این در حالی است که کاتالان ها برای تامین بودجه خریدهای تابستانی خود، تعدادی از بازیکنان کنونی را در فهرست فروش گذاشته‌اند.

تباس در ادامه افزود: او می تواند بازیکن بزرگی باشد اما رفتارهای بازیکنان اهمیت زیادی دارد چرا که مسیر انتقال ارزش ها به فوتبال و رقابت ها است؛ اگر خارج از زمین بازی «الگو» ها درست نباشند، ترجیح می‌دهم که او به لالیگا برنگردد چرا که نیمار الگوی خوبی نیست.

نیمار به دلیل مصدومیت در بازی دوستانه پیش از آغاز کوپا آمریکا مقابل قطر، این تورنمنت را از دست داد و این در حالی است که برزیل میزبان حتی با وجود در اختیار نداشتن ستاره اش، خود را به نیمه نهایی رسانده و باید خود را برای نبردی مهیج با آرژانتین مهیا کند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha