۱۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۰۰
کد خبرنگار: 1224
کد خبر: 83376283
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

بوستان ویژه معلولان در شیروان ایجاد شد

۱۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۰۰
کد خبر: 83376283
بوستان ویژه معلولان در شیروان ایجاد شد

بجنورد- ایرنا- شهردار شیروان گفت: بوستان ویژه معلولان در این شهر ۵۷ هزار نفری خراسان شمالی ایجاد شد که با بهره برداری از آن، تردد معلولان راحت انجام می شود.

شاهرخ شاهرخی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بوستان شهید صیاد شیرازی در گستره پنج هزار و ۲۰۰ متر مربع است که ۲ هزار متر مربع آن برای معلولان اختصاص یافته است.

شهردار شیروان بیان اینکه وسایل بازی، آلاچیق و امکانات این پارک به نحو استاندارد با امکانات ویژه معلولان خواهد بود گفت: برخورداری از امکانات و شرایط روز جامعه حق طبیعی همه مردم است و یکی از نیازهایی که در این شهر داشتن آن ضروری بود وجود بوستانی مخصوص معلولان است.

شاهرخی افزود با توجه به اینکه این پارک در راستای ارائه خدمات به معلولان در نظر گرفته شده است امیدواریم با همکاری ادارات نیز این شرایط بهتر ایجاد شود تا معلولان به راحتی بتوانند از خدمات استفاده کنند که این موارد در کمیته مناسب‌سازی فضاهای شهری پیگیری خواهد شد.

مجموع معلولان تحت پوشش بهزیستی شیروان، سه هزار و ۷۰۲ نفر است که از این تعداد ۴۷۱ نفر دچار اختلالات بینایی، ۱۹ نفر صوت و گفتار، ۹۰۵ نفر ذهنی، ۴۲۶ نفر شنوایی، یکهزار و ۴۷۰ نفر معلولان ذهنی و جسمی و ۵۱۱ نفر دچار اختلالات روانی هستند.

۷۱۸۶/ ۶۰۴۲

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha