۱۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۴۹
کد خبرنگار: 798
کد خبر: 83376091
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ هزار و ۳۲۷ داوطلب کنکور در سلسله به رقابت می پردازند

خرم آباد- ایرنا- سرپرست آموزش و پرورش سلسله گفت: امسال ۲ هزار و ۳۲۷ داوطلب کنکور در رشته های مختلف در شهرستان به رقابت می پردازند.

حسین فرهادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه بیشترین داوطلبان کنکور سلسله متعلق به رشته علوم تجربی هستند، اظهار داشت: امسال یکهزار و ۵۴۷ نفر در رشته علوم تجربی با هم به رقابت می‌پردازند.

وی با اشاره به آمار داوطلبان سایر رشته‌ها، عنوان کرد: ۴۸۳ نفر در رشته‌های علوم انسانی و ریاضی، ۱۳۲ نفر در رشته هنر و ۱۶۶ در رشته زبان‌های خارجی نیز در این شهرستان متقاضی شرکت در کنکور بوده اند.

فرهادی خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام سازمان سنجش کشور، آزمون‌های عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی، فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه، ۱۳ تیرماه و داوطلبان گروه آزمایشی هنر در بعد از ظهر همان روز برگزار می‌شود.

وی افزود: داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی نیز صبح جمعه، ۱۴ تیرماه و داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در بعد از ظهر همان روز در این آزمون شرکت می‌کنند.

فرهادی ادامه داد: کارت شرکت در آزمون همه گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از نهم تیر ماه ‏‬بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

شهرستان سلسله دارای چهار دانشگاه آزاد، پیام نور، آموزش عالی دخترانه و علمی کاربردی است.

/ ‏۶۰۶۰/‏۷۲۶۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =