۱۱ نفر از عوامل درگیری در یکی از روستاهای کرمانشاه دستگیر شدند

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۱۱ نفر از عوامل درگیری ۲ خانواده در یکی از روستاهای شهرستان کرمانشاه خبر داد.

پایگاه خبری پلیس روز یکشنبه به نقل از سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره درگیری در روستای پشته کش کرمانشاه که حوالی ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد امروز (۹ تیر) بوقوع پیوست، مأموران پاسگاه به سرعت در محل حاضر و نسبت به برقراری امنیت در محل اقدام کردند.
وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل مشخص شد اعضای ۲ خانواده بر سر خالی کردن محصول کشاورزی دچار اختلاف شده و این اختلاف منجر به درگیری با اسحله شده است.
سردار جاویدان تصریح کرد: یکی از این خانواده‌ها پس از بازگشت از زمین کشاورزی، اقدام به خالی کردن مقدار زیادی محصول کشاورزی در کوچه محل سکونت خود کرده که با اعتراض همسایه خود مبنی بر مسدود شدن راه تردد آنها مواجه می‌شوند.
فرمانده انتظامی استان یادآور شد: سر همین موضوع اختلاف میان دو خانواده بالا گرفته و کار به درگیری فیزیکی و سپس تیراندازی کشیده می‌شود که بر اثر آن ۲ تن زخمی می‌شوند.
وی با اشاره به انتقال افراد زخمی شده به مراکز درمانی، تصریح کرد: مأموران پس از حضور در روستا، علاوه بر پایان دادن به درگیری ۱۱ تن از عوامل را دستگیر و ۳ دستگاه خودرو را نیز توقیف می‌کنند.
سردار جاویدان در پایان تاکید کرد: پلیس با جدیت به مقابله با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی پرداخته و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد افرادی معدود نظم و امنیت جامعه را برهم زنند.

۳۰۳۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =