مدرسه تابستانه دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز شد

تهران- ایرنا- سومین دوره مدرسه تابستانه دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای متقاضیان بین المللی با عنوان کاربردهای دندانپزشکی بالینی آغاز شد.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه علوم پزشکی تهران، در سومین دوره مدرسه تابستانه دندانپزشکی ۱۴ متقاضی از سه کشور اوکراین، ترکیه و عراق شامل هفت دانشجوی دختر و هفت دانشجوی پسر حاضر شدند.

متقاضیان در ۱۸ روز کاری در این دانشکده ضمن بازدید از تمام بخش‌های آموزشی از سخنرانی‌ها و کارگاه‌های این گروه‌ها بهرمند می‌شوند.

دانشجویان شرکت کننده در این دوره بر اساس تقاضای خود و تفاهمات بین دانشگاهی با دانشگاه‌های Yeditepe ترکیه و Kharkiv اوکراین انتخاب و معرفی شده‌اند.

مراسم پایانی این دوره آموزشی با حضور رئیس دانشکده دندانپزشکی و نمایندگان بین المللی دانشگاه روز چهارشنبه ۲۶ تیر ماه ۹۸ در دانشکده برگزار می‌شود.

اطلاعیه شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه

مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در اطلاعیه‌ای از دانشجویان برتر آموزشی و پژوهشی این دانشگاه که متقاضی شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه هستند خواست برای تقویت محور فرهنگی خود فرم مربوطه را از سایت مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دریافت، تکمیل و ارسال کنند.

بر اساس این اطلاعیه، دانشجویان برتر آموزشی (رتبه‌های برتر معدل- رتبه‌های برتر کنکورهای سراسری، کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی و دکترای تخصصی بالینی- برگزیدگان المپیادهای دانشجویی- رتبه‌های برتر آزمون‌های علوم پایه و پیش کارورزی و …) و دانشجویان برتر پژوهشی (پژوهشگران برتر- دانشجویان دارای مقالات متعدد- تألیف کتب -ابداع و اختراع و…) به منظور آماده سازی برای شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه و تقویت محور فرهنگی، تا ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۸ فرم مورد نظر را تکمیل کنند.

تکمیل فرم به منظور ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه نیست.

برچسب‌ها

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha