پی اس جی برای فروش «نیمار» کوتاه آمد

تهران- ایرنا- براساس گزارش روزنامه لو پاریسین، باشگاه پاری سن ژرمن از موضع اولیه خود در قبال فروش «نیمار» کوتاه آمده و حالا با دریافت ۱۳۰ میلیون یورو به علاوه ۲ بازیکن بارسلونا، به جدایی مرد برزیلی رضایت می دهد.

لو پاریسین در تازه‌ترین گزارش خود در رابطه با نیمار که در گمانه زنی‌ها در روزهای اخیر به شدت از بازگشت وی به نیوکمپ حکایت دارد، نوشت: امروز درهای جدایی باز است.

این در حالی است که در ابتدا این روزنامه گزارش داده بود که پی اس جی قصد دارد تا در خواست اولیه خود را از ۳۰۰ میلیون یورو کاهش داده و به ۲۲۲ میلیون یورو برساند؛ یعنی همان رقمی که در سال ۲۰۱۷ برای خرید وی از بارسا پرداخت کرده بودند.

لو پاریسین مدعی است که مالکان پی اس جی با رقمی معادل ۱۳۰ تا ۱۵۰ میلیون یورو به علاوه ۲ بازیکن، پای میز معامله با بارسا خواهند نشست و در این بین، نام‌هایی همچون «کوتینیو»، «عثمان دمبله»، «ایوان راکیتیچ» و «ساموئل اومتیتی» در صورت هرگونه مذاکره بین ۲ باشگاه مطرح خواهد شد.

این در حالی است که «جردی کاردونه» معاون «ناصر الخلیفی» رئیس باشگاه پاریسی به تازگی خبر تمایل نیمار برای بازگشت به نیوکمپ را تأیید کرد اما تاکید کرد که این موضوع به این بستگی دارد که آیا کاتالان‌ها هم تمایلی به بازگشت نیمار دارند یا خبر.

با این وجود، با توجه به اینکه باشگاه پی اس جی توقعات خود را برای فروش نیمار پایین آورده، به نظر حرف و حدیث‌های تمام نشدنی در خصوص بازگشت وی نیوکمپ بیش از پیش در مسیر تحقق قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha