۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۵
کد خبرنگار: 880
کد خبر: 83373657
۰ نفر
معاون باشگاه استقلال: فرصت اردوی ترکیه را از دست دادیم

تهران - ایرنا - معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: به دلیل دیر شروع شدن تمرینات و پیگیری مسائل نقل‌وانتقالات، فرصت حضور در اردوی ترکیه را از دست دادیم.

هادی مباشری در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه درباره بحث مطرح شده پیرامون اردوی این تیم در استانبول ترکیه با میزبانی فنرباغچه گفت: طبق توافقاتی که با باشگاه فنرباغچه شده بود، باید از یکم تیر راهی ترکیه می‌شدیم ولی با توجه به آغاز دیرهنگام تمرینات، بحث تست پزشکی بازیکنان و بحث تمدید قراداد و عقد قرارداد با بازیکنان جدید، این فرصت را از دست دادیم. درصدد تهیه یک اردوی جایگزین هستیم. با فراهم شدن مقدمات از سوی اسپانسر یک اردوی خارجی را در دستور کار قرار داده‌ایم و اگر هم این امکان برایمان فراهم نشد، حتماً یک اردوی داخلی برگزار می‌کنیم.

وی درباره بحث مطرح شده در فضای مجازی پیرامون ورزشگاه دیهیم و مرغوبکار، بیان کرد: اختیار ورزشگاه دیهیم بعد از انقلاب اسلامی، در دست سازمان تربیت بدنی یا همان اداره کل ورزش و جوانان بوده و هیچگاه در اختیار باشگاه استقلال نبوده است. اما ورزشگاه مرغوبکار در دولت نهم و دهم به استقلال واگذار شد و ورزشگاه درفشی فر هم به پرسپولیس داده شد. همان زمان هم ورزشگاه مرغوبکار شرایط خوبی نداشت و قابلیت بهره برداری نداشت و مدیریت وقت در سال ۹۱، این ورزشگاه را به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بازگرداند.

وی افزود: با این‌حال در چند ماه گذشته مذاکراتی از سوی باشگاه استقلال، مبنی بر واگذاری آن ورزشگاه به شرکت پیشکسوتان استقلال وجود داشته است. در پایان با توجه به تعلق خاطر هواداران و پیشکسوتان باشگاه استقلال نسبت به این دو ورزشگاه، انتظار می‌رفت برای بهره‌برداری از این دو ورزشگاه، با پیشکسوتان باشگاه استقلال ابتدا این موضوع مطرح می‌شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =