امام جمعه میامی: خواسته مهم مردم از قوه قضائیه مبارزه با فساد است

شاهرود- ایرنا- امام جمعه میامی گفت: تحقق عدالت و مبارزه با فساد از خواسته‌های مهم مردم از قوه قضائیه است که باید برای اجرایی شدن آن اقدام کنند.

حجه الاسلام و المسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی در مسجدجامع این شهر، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، افزود: تحقق عدالت در جامعه اسلامی ضرورت دارد و باید سرلوحه دستگاه‌های اجرایی قرارگیرد.
وی گفت: بزرگترین کشور ناقض حقوق بشر امروز پرچمدار حقوق بشر شده است.

صفایی پور در ادامه با گرامیداشت هفته قوه قضائیه، افزود: قوه قضائیه باید گام به گام در حال تحول باشد و برای تحقق عدالت در جامعه با اقتدار رفتار کند.

صفایی پور با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا گفت: مردم ایران از تحریم‌های ظالمانه هراسی ندارند و با اقتدار در برابر توطئه دشمنان ایستادگی می‌کنند.
خطیب جمعه میامی تصریح کرد: حجت الاسلام شهید سید کاظم موسوی، از شهدای هفتم تیر، افتخار مردم استان سمنان است و باید به طور ویژه برای بزرگداشت این شهید والامقام تلاش شود.
امام جمعه میامی، ضمن تقدیر از فعالیت‌های دادگستری شهرستان میامی، گفت: با توجه به قرار گرفتن شهرستان میامی در مسیر جاده اصلی تهران به مشهد علاوه بر رسیدگی به مشکلات شهرستان در حوزه بین المللی نیز اقدامات مناسبی دارد.
وی گفت: برای سامان بخشیدن به وضعیت شهری تلاش و مشارکت مردمی ضرورت دارد.
صفایی پور با اشاره به مصرف بالای برق، اظهارداشت: مردم در فصل تابستان در مصرف برق صرفه جویی کنند تا از دوران اوج مصرف انرژی به سلامت عبور کنیم.

درحاشیه برگزاری نمازجمعه این هفته، میزخدمت به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شد.
۷۳۵۷/۶۱۰۳

اخبار مرتبط