۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۱
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83373243
۰ نفر

برچسب‌ها

دانش آموزان خلخالی در مسابقات استانی درخشیدند

اردبیل _ ایرنا _ مدیر آموزش و پرورش خلخال گفت: دانش آموزان این منطقه در سی و هفتمین دوره از مسابقات فرهنگی، هنری ، نماز، قرآن و عترت استان اردبیل درخشیدند.

سخاوت بیرامی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دانش آموزان خلخالی در مرحله استانی مسابقات علاوه بر کسب عناوین برتر موفق به دریافت جواز حضور در مرحله کشوری این دوره از مسابقات شدند.

وی گفت: در این دوره از مسابقات دانش آموزان شرکت کننده منطقه خلخال موفق به کسب ۴۵ عنوان و مقام برتر استانی شدند که از بین این نفرات، ۱۱ نفر در رقابت‌های کشوری حضور خواهند یافت.

او از راهیابی چهار نفر از همکاران فرهنگی این منطقه به رقابت‌های کشوری علمی و تخصصی تربیت بدنی خبر داد و افزود: رقابت‌های علمی و تخصصی دبیران تربیت بدنی هر سال با حضور همکاران تربیت بدنی تمام مناطق استان به ۲ صورت نظری و عملی در مرکز استان اردبیل برگزار می‌شود.

او گفت: در این رقابت‌ها، دبیران تربیت بدنی منطقه خلخال عملکرد درخشانی داشتند و در مرحله استانی علاوه بر کسب عناوین برتر در رشته های مختلف، جواز حضور در رقابت‌های کشوری را به دست آوردند.

بیرامی اظهار داشت: علاوه بر این ۹۳ نفر از فرهنگیان منطقه خلخال در فراخوان های مختلف گروه های درسی استان موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

وی گفت: در میان شرکت کنندگان در مرحله استانی در دوره متوسط دوم نظری ۳۳ نفر رتبه نخست ،۱۶ نفر رتبه دوم و ۱۴ نفر رتبه سوم، در دوره متوسطه اول ۵ نفر رتبه نخست ،۳ نفر رتبه دوم و ۶ نفر رتبه سوم، در گروه فنی و حرفه ای و کار و دانش ۸ نفر رتبه نخست، ۵ نفر رتبه دوم و ۳ نفر رتبه سوم را کسب کردند.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

۷۱۱۹/‏۶۰۱۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =