۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۰
کد خبرنگار: 1369
کد خبر: 83373197
۰ نفر

برچسب‌ها

بازدارندگی نظام اسلامی، فناوری دشمن را به سخره گرفت

اصفهان - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکا توسط پدافند هوایی کشور، گفت: بازدارندگی نظام اسلامی، تکنولوژی پیشرفته دشمن را به باد سخره گرفت و این بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

محمد حسین صفار هرندی روز جمعه در همایش پیشگامان انقلاب اسلامی استان اصفهان، افزود: امروز دوره موشک است زیرا جهان استکبار سخنی جز زور نمی فهمد و لذا رهبر معظم انقلاب بازدارندگی را مبتنی بر اقتدار دفاعی برای ممانعت از شرارت دشمن مطرح می‌کنند.

وی بیان کرد: امروز وقتی پهباد دشمن به مرزهای جمهوری اسلامی تجاوز می‌کند بر اساس این رهنمودها و تأکیدات رهبر انقلاب بر افزایش دقت و برد موشک‌ها، پدافند مقتدر ما توانمندی و فناوری فوق پیشرفته آنها را به باد سخره گرفته است.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: امروز بازدارندگی نظام جمهوری اسلامی به گونه است که دشمنی وقتی برای حمله آماده می‌شود پس از محاسبه ضرر و زیانهای خود از آن، پشیمان می‌شود.

صفار هرندی تاکید کرد: اگر این الگو در باب اقتصاد و فرهنگ کشور حاکم شود، بازدارندگی در این عرصه‌ها محقق می‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری ادامه داد: اینکه امام خمینی (ره) بر مظلومیت شهید بهشتی تاکید داشتند به واسطه این بود که گویا همه بر ایجاد جو و ترور شخصیت علیه ایشان دخیل بودند.
وی اظهار داشت: متأسفانه امروز در حق بزرگان به ویژه در حق رهبر معظم انقلاب همان جفاهایی که نسبت به شهید بهشتی می‌شد، روا می‌شود.
وی ادامه داد: همواره صف آرایی حق و باطل به گونه‌ای است که نمی‌توان به راحتی حق و باطل را تشخیص داد و اصحاب فتنه در ایجاد شبهات حق و باطل را به گونه ممزوج می‌کنند که افراد ساده لوح در تشخیص حق دچار مشکل می‌شوند.
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قرآن تاکید دارد جریان حق در تداوم راه خود محکم است و در مصائبی که بر آنها وارد می‌شود دچار ضعف و سستی نمی‌شود.
صفار هرندی افزود: مقاومتی که رهبری مطرح می‌کنند یعنی ایستادگی بر موضع سلامت ولی متأسفانه برخی ایستادگی می‌کنند که جریان باطل حاکم شود که به آن لجاجت گفته می‌شود.
وی با بیان اینکه حل مشکل اقتصادی مهمترین خواسته مردم است، ادامه داد: برخی به جای حل مشکل از طریق راه حل های مدیریتی به دنبال انداختن مشکل‌ها به گردن تحریم‌ها هستند و تنها راه حل را در مذاکره مطرح می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: هدف این همایش‌ها آن است که با راه شهید بهشتی آشنا شویم و بدانیم اگر این شهید امروز بود همان سخنانی که در آخر عمرشان خطاب به آمریکا فرمودند مبنی بر اینکه به آمریکا بگویید از ما خشمگین باش و از و این خشمگینی بمیر، البته که یک شعار مبتنی بر معرفت قرآنی است.
همایش پیشگامان انقلاب اسلامی استان اصفهان که به مناسبت سی و هشتمین سالگرد شهدای هفتم تیر در سالن همایش‌های صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد.

هفتم تیر سال ۶۰ سالروز شهادت آیت الله سید محمد حسین بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب به دست منافقین کوردل است.

۶۰۲۶/‏/۷۱۳۴/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =