پاسور سابق تیم ملی والیبال به شهرداری ارومیه پیوست

ارومیه- ایرنا - مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: «فرهاد سال افزون» پاسور سابق تیم ملی و بازیکن فصل گذشته تیم آ.اک یونان آتن با عقد قراردادی یک ساله به تیم والیبال این باشگاه پیوست.

پیمان رضایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال تیم شهرداری ارومیه برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور اقدام به جذب بازیکنان مطرح و ملی پوش کرده است.

وی بیان کرد: پیشتر نیز عقد قرارداد با «سید محمد موسوی و فرهاد قائمی» ۲ بازیکن لژیونر تیم ملی به نتیجه رسیده است و تلاش برای جذب چند بازیکن ملی پوش دیگر در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: امسال با جذب «مصطفی کارخانه» به عنوان سرمربی تیم شهرداری ارومیه امیدواریم تیم قدرتمند و آماده‌ای راهی لیگ برتر شود تا ناکامی‌های چند سال گذشته این تیم جبران شود.

به گفته برخی از افراد مطلع شهرام محمودی، جواد کریمی و مرتضی شریفی نیز سه بازیکن دیگر مورد نظر «مصطفی کارخانه» برای حضور در تیم والیبال شهرداری ارومیه هستند.

تمرین‌های آماده سازی تیم شهرداری ارومیه پس از تعیین شاکله اصلی تیم از نیمه مرداد ماه امسال آغاز می‌شود تا بازیکنان در فرصت زمان باقیمانده تا آغاز رقابت‌های لیگ برتر ایران به هماهنگی و انسجام لازم برسند.

تیم شهرداری ارومیه فصل گذشته سال کم فروغی را پشت سر نگذاشت و با وجود ایجاد تغییرات سه باره در انتخاب سرمربی نتایج ضعیفی به دست آورد؛ این تیم همچون سال ۱۳۹۶ وضعیت جالبی در لیگ برتر کشور نداشت و با قرار گرفتن در رده دهم جدول شانس حضور در رقابت‌های پلی آف را از دست داد.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه از سال ۱۳۹۰ اقدام به تیم داری در لیگ برتر والیبال کرده است؛ کسب چهار مقام سومی در سال‌های ۱۳۹۰، ۱۳۹۲، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵، نایب قهرمانی در سال ۱۳۹۳، پنجمی در سال ۱۳۹۱ و کسب عناوین هشتم و دهم در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ نتیجه حضور این تیم در لیگ برتر ایران طی هفت سال اخیر است.
سال گذشته با توجه به نایب قهرمانی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه در رقابت‌های لیگ دسته یک ایران، شهر ارومیه ۲ سهمیه در لیگ برتر کشور داشت.

۷۱۵۶/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =