ارومیه قهرمان رقابت های ایروبیک بانوان آذربایجان غربی شد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات ژیمناستیک آذربایجان غربی گفت: تیم ایروبیک بانوان ارومیه بر سکوی نخست رقابت های قهرمانی استان جای گرفت.

نادر مدنی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات با حضور ۳۵ ایروبیک کار در رده های سنی ۹ تا ۱۱ سال و ۱۲ تا ۱۴ سال در بخش انفرادی و تیمی سه نفری و پنج نفری در خانه ژیمناستیک ارومیه برگزار شد.

وی بیان کرد: قضاوت مسابقات بر عهده شیما فیضی، نگار کریمی، پریسا اردی، پریزاد شاهو، سعیده حامدی و گلچین آذرخش بود و در مجموع تیمی ارومیه الف با ۴۹.۱۵ مقام اول را کسب کرد، تیم اشنویه (ب) با ۴۲.۱ دوم شد و تیم شوط با ۲۳.۳ امتیاز بر سکوی سوم جای گرفت.

رییس هیات ژیمناستیک آذربایجان غربی گفت: در رده سنی ۹ تا ۱۱ سال کانی مدرسی از اشنویه و در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال مبینا تقی پور از ارومیه بر سکوی قهرمانی جای گرفتند.

مدنی افزود: در بخش تیمی سه نفری رده سنی ۹ تا ۱۱ سال تیم ارومیه الف با ترکیب غزل چابک، رها عبدل زاده و آنیتا زال و در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال تیم ارومیه ب با ترکیب فاطمه حسین پور، مهسا تیغ دار و سوین رحیم زاده بر سکوی قهرمانی جای گرفتند.

وی اضافه کرد: در بخش تیمی پنج نفری رده سنی ۹ تا ۱۱ سال نیز تیم ارومیه الف با ترکیب «غزل چابک، آنیتا زال، رها عبدل زاده، مبینا تقی پور و هستی زینال پور» بر سکوی اول ایستاد و تیم های اشنویه ب و شوط دوم و سوم شدند.

مدنی گفت: هم اکنون اردوی تیم ایروبیک ژیمناستیک پسران جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی ارومیه در حال برگزاری است و تا ۹ تیر ماه جاری ادامه دارد.

امسال هشت ورزشکار ملی پوش ارومیه‌ای برای شرکت در رقابت‌های جهانی «ژیمناستیک برای همه» که اواخر تیر ماه جاری در اتریش برگزار خواهد شد آماده می‌شوند؛

۷۱۵۶/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =