تبریز - ایرنا- مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان با بیان اینکه قرار گرفتن تیم فوتسال این باشگاه در گروه سخت مسابقات تایلند مانع تکرار قهرمانی این تیم در لیگ باشگاه های آسیا نیست، گفت: نماینده شایسته ای برای کشورمان در این مسابقات خواهیم بود.

حامد نجفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نتایج قرعه کشی مسابقات قهرمانی فوتسال باشگاه آسیا، اضافه کرد: در گروه سختی قرار گرفتیم اما با آمادگی بازیکنان تیم برای صعود مشکلی نداریم.

وی با اعلام اینکه روز ۱۲ مرداد برای شرکت در مسابقات قهرمانی لیگ باشگاه‌های آسیا راهی تایلند می‌شویم و نخستین بازی تیم روز ۱۸ مرداد با تیم کویتی است، افزود: تیم با ۲ مرحله اردو به آمادگی خوبی رسیده و شرایط لازم برای قهرمانی در آسیا را دارد.

نجفی ادامه داد: مرحله اول آماده سازی در ورزقان انجام شد، سپس در کیش اردو برگزار کردیم و بدن سازی خوبی انجام شد سپس تمرینات تاکتیکی در تبریز ادامه یافت و در حاشیه مسابقات زیر ۲۰ سال آسیا که در تبریز برگزار شد ۳ دیدار دوستانه با تیم‌های ملی زیر ۲۰ سال ویتنام، اندونزی و ژاپن انجام داد که در تمام این دیدارهای دوستانه تیم ورزقانی به پیروزی‌های قاطع رسید.

وی همچنین با اشاره به اینکه اردوی خارجی نخواهیم داشت، افزود: سه دیدار دوستانه نیز با تیم فرش آرای مشهد و ۲ تیم لیگ یک انجام دادیم و تا آغاز مسابقات لیگ برتر ایران نیز یک هفته فرصت داریم که بهترین آماده سازی تیم برای مسابقات قهرمانی لیگ فوتسال باشگاه‌های آسیا می‌باشد.

نجفی اعلام کرد: کادر فنی تیم با ترکیب بومی بسته شده و اسماعیل تقی پور به عنوان سرمربی، تیم را به آمادگی مناسبی رسانده است.

وی افزود: برای تقویت بیشتر تیم برای حضور در بازی‌های آسیایی آقاپور، آقای گل مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا را نیز به خدمت گرفتیم.

به گزارش ایرنا، مراسم قرعه‌کشی این مسابقات ظهر پنجشنبه در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی برگزار شد و مس سونگون در گروه D با تیم‌های ناگویا اوشنز ژاپن، الظفره اسپورت امارات و کازما SC کویت هم گروه شد.
گروه‌بندی کامل مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا به شرح زیر است:


گروه A: تای‌پورت تایلند، اف سی ارم قرقیزستان، شنزن چین و استار FS سئول کره جنوبی
گروه B: تای‌سون‌نام ویتنام، نفت الوسط عراق، الریان قطر و AGMK ازبکستان
گروه C: بانک بیروت لبنان، واموس اندونزی، سورو کمپانی تاجیکستان و ویکتوریا یونیورسیتی کالج میانمار
گروه D: مس سونگون ایران، ناگویا اوشنز ژاپن، الظفره اسپورت امارات و کازما SC کویت

رقابت‌های جام باشگاه‌های فوتسال ۲۰۱۹ آسیا از ۱۶ تا ۲۶ مرداد ماه در تایلند برگزار می‌شود.

۳۰۹۳/‌۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =