مصری: فرماندار کرمانشاه از ظرفیت های
مردمی و دولتی به خوبی استفاده کرده است

کرمانشاه - ایرنا- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی استفاده خوب فرماندار کرمانشاه از ظرفیت مردمی و دولتی در شرایط اقتصادی کنونی را شایسته تقدیر دانست.

به گزارش ایرنا؛ عبدالرضا مصری روز پنجشنبه با حضور در فرمانداری کرمانشاه از فرماندار کرمانشاه به واسطه مدیریت خوب او در برنامه ریزی و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات حوزه شهرستان کرمانشاه قدردانی کرد.
وی افزود: آقای رنجبر جزو آن دسته از مدیرانی است که با دست خالی و با تکیه بر روحیه مردمی و انقلابی رضایتمندی نسبتاً قابل قبولی در حوزه شهرستان کرمانشاه ایجاد کرده است.

مصری با اشاره به کم بودن میزان بودجه‌های دولتی در شرایط کنونی در کشور و به تبع آن در استان کرمانشاه تصریح کرد: اینکه در شرایط بد اقتصادی و در شرایطی که بودجه کمی به استان‌ها و شهرستانها اختصاص پیدا می‌کند در کنار مردم باشیم و با رفع مشکلات، رضایتمندی ایجاد کنیم، کار بزرگی است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از فرماندار کرمانشاه به عنوان سنگ صبور مردم در شرایط بد اقتصادی یاد کرد و افزود: به جرأت می‌توانم بگویم که در شرایط بد اقتصادی کنونی هیچکس به اندازه ایشان نمی‌توانست رضایتمندی نسبی کنونی را در حوزه شهرستان کرمانشاه فراهم کند.

وی ادامه داد: آقای رنجبر و تیم مدیریتی همراه ایشان با استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردمی و روحیه انقلابی توانسته‌اند گام‌های مهمی در جهت حل مشکلات مردم در این شهرستان بردارند.

شهرستان کرمانشاه بیش از یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیونی استان را در خود جای داده است.

۳۰۳۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =