۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۲۲
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83372976
۰ نفر

برچسب‌ها

همیاری ارومیه برابر پارس جنوبی چهار بازیکن خود را نداشت

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال بانوان همیاری ارومیه گفت: این تیم در دیدار با پارس جنوبی چهار بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

الناز دواتگر پنجشنبه شب پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر پارس جنوبی در جمع خبرنگاران افزود: نبود این چهار بازیکن باعث شد در نیمکت نیز از گزینه‌های زیادی برای تعویض برخوردار نباشیم.

وی بیان کرد: با این شرایط در نیمه نخست این بازی خوب ظاهر نشدیم ولی در وقت استراحت بین دو نیمه با تعویض و صحبت‌هایی که با بازیکنان انجام شد موفق به جبران شکست نیمه نخست شدیم.

دواتگر ادامه داد: در این نیمه بازیکنان بخوبی توانستند قدرت خود را به تیم میزبان دیکته و یک امتیاز ارزشمند در خارج از خانه کسب کنند.

وی یادآور شد: شرایط آب و هوایی بوشهر نیز مطلوب بازیکنان همیاری ارومیه نبود و این روند تأثیر زیادی روز کارکرد بازیکنان داشت.

دواتگر افزود: تیم همیاری ارومیه برای این بازی به دلیل مشکلات مالی با اتوبوس سفری ۳۳ ساعته در مسیر بوشهر داشت که این مهم نیز خستگی بازیکنان را دوچندان کرده بود.

وی در ارتباط وضعیت سرمربی گری خود در تیم همیاری ارومیه نیز گفت: تا فصل آینده وقت زیادی مانده و در این زمینه تاکنون تصمیم خاصی نگرفته‌ام.

دواتگر بیان کرد: در ۶ بازی پایانی لیگ هدایت تیم فوتبال بانوان ارومیه را تحویل گرفتم که حاصل آن ۲ برد، یک مساوی و سه شکست بود.

همیاری ارومیه با این تساوی ۲۱ امتیاز شد و در رده هشتم قرار گرفت.

پارس جنوبی بوشهر نیز با ۱۳ امتیاز جایگاه خود را در رده نهم جدول حفظ کر د. ۶۰۴۵/‏۷۲۱۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =