متهم پرونده آزار دانش آموزان اصفهانی به ۴ بار حبس ۲۰ ساله محکوم شد

اصفهان- ایرنا - رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: متهم پرونده آزار و اذیت دانش آموزان یکی از مدارس اصفهان به چهار بار حبس ۲۰ ساله و یکصد ضربه شلاق محکوم شد.

آذر سال گذشته گزارشی درباره آزار و اذیت تعدادی از دانش آموزان یک دبستان در ناحیه چهار آموزش و پرورش کلانشهر اصفهان منتشر شد.

محمدرضا حبیبی شامگاه روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به دنبال شکایت اولیای چهار دانش آموز یکی از مدارس اصفهان از فردی به جرم آزار و اذیت، این پرونده در دستور کار دادگستری اصفهان قرار گرفت و شعبه سوم دادگاه کیفری یک دادگستری استان، حکم این متهم را صادر کرد.

وی با بیان اینکه این حکم پس از تحقیقات و بررسی های صورت گرفته صادر شد، اظهار داشت: این متهم به تحمل چهار بار حبس تعزیری هر کدام به مدت ۲۰ سال و یکصد ضربه شلاق محکوم محکوک شد هرچند فقط یکی از این حبس ها قابل اجراست.

حبیبی با تاکید بر اینکه این حکم غیرقطعی است، تصریح کرد: این حکم پس از طی مراحل قانونی در دیوانعالی کشور، قطعی و قابل اجرا خواهد بود.

آذر سال گذشته خبرهایی توام با شایعات ضد و نقیض از تعرض به شماری دانش آموز در یکی از مدارس اصفهان در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد.

اابتدا تصاویر و فیلمی کوتاه از تجمع والدین مدرسه پسرانه ای در ناحیه چهار اصفهان در شبکه های اجتماعی با موضوع تعرض به دانش آموزان، منتشر شد و موجی از نگرانی را بین خانواده ها ایجاد کرد.
بنا به گفته والدین دانش آموزان، یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان این مدرسه که مردی متاهل است مرتکب این جرم شد.

۳۰۱۱/‏۶۰۲۶/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =