خیر سیرجانی هزینه تجهیز درمانگاه چشم پزشکی این شهر را تقبل کرد

کرمان - ایرنا - خیر سیرجانی هزینه یک میلیارد و 600 میلیون ریالی تجهیز درمانگاه چشم پزشکی خیرین سلامت این شهر را تقبل کرد.

به گزارش ایرنا امروز (پنجشنبه) در مراسم تجلیل از دکترسعدالله پویان متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص قرنیه این خیر هزینه یاد شده را متقبل شد.
امام جمعه سیرجان در این مراسم اقدامات انجام شده توسط مجمع خیرین سلامت را در این شهرستان ستود و گفت: اقدامات بسیار خوبی توسط این مجمع برای ارتقای سطح سلامت و پیشگیری از بیماری ها و تقویت زیرساخت های بهداشتی انجام شده است.
حجت الاسلام سیدمحمود حسینی افزود: اقدامات انجام شده شاخص و بارز است و امروز خدمت به بیماران و حرکت در مسیر درمان مردم و پیشگیری از بیماری ها یک مجاهدت و عبادت است که باید مسئولان هم همراه این مجموعه باشند و کمک کنند تا این شهرستان با همه ظرفیت ها نیازمند بخش های درمانی استان های همجوار نباشد و مجمع خیرین سلامت سیرجان در این مسیر حرکت پرشتابی را دارد و باید حمایت و کمک شود.
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت سیرجان هم با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: خیرین سیرجانی برای کمک به بخش درمان شهرستان همکاری خوبی را داشته و دارند و حتی در نوبت کمک هستند اما ما برای احداث بیمارستان فوق تخصصی یا درمانگاهها یا بخش های درمانی که خیرین مصمم به ساخت آنها هستند نیازمند صدور مجوز هستیم که باید دانشکده علوم پزشکی بیشتر در این زمینه همراهی کند.
یدالله قربانی افزود: کمک های خیرین با نیت آنان و با وسواس عجیب در این مجمع هزینه می شوند و امروز می خواهیم با آغاز ساخت بیمارستان فوق تخصصی که اولویت اول این مجمع است پزشکان متخصص مشارکت کنند و سهام را بخرند تا خودشان هم در مراکز درمانی تخصص خود فعالیت داشته باشند واین روش می تواند همه تخصص ها را در بیمارستان به صورت مستمر و دائم داشته باشد و مردم هم از همه خدمات تخصصی در همه بخش ها استفاده کنند.
در ادامه این مراسم خیر و نیکوکار مجمع خیرین سیرجان حاج سیدحسین حسینی که اقدام به احداث کلینینک تخصصی درمانی کرده و سال گذشته به بهره برداری رسید برای تجهیز بخش چشم پزشکی سیرجان مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اختصاص داد و گفت: من در ادامه کمک های خود برای بخش درمان شهرستان مصمم هستم و اعتقاد دارم هرچه کمک کرده ام نه تنها چیزی کم نشده است بلکه خیرات و برکات دنیوی و اخروی را احساس می کنم.
۷۴۳۵/‌‬ ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =