۱۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۷
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83372245
۰ نفر

برچسب‌ها

پرواز ساری به بندرعباس به دلیل نقص فنی در یزد فرود آمد

یزد - ایرنا - پرواز شرکت هواپیمایی قشم ایر از مبداء ساری به مقصد بندرعباس حدود ساعت ۱۵ شنبه به دلیل نقص فنی در فرودگاه شهید صدوقی یزد به زمین نشست.

بنا بر اعلام اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد به ایرنا، هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت قشم ایر به شماره پرواز ۱۲۲۶ با ۷۹ مسافر در مسیر ساری به بندرعباس به دلیل آتش گرفتن موتور، درخواست فرود اضطراری در فرودگاه شهید صدوقی یزد ارائه کرده بود که این پرواز به سلامت در این فرودگاه زمین نشست.

بنا بر اعلام فرودگاه یزد پرواز جایگزینی برای انتقال مسافران این هواپیما به مقصد بندرعباس از تهران اعزام می‌شود.

مشاور مدیرعامل شرکت قشم ایر در امور ارتباطات و رسانه بروز هرگونه آتش سوزی در پرواز ساری به بندرعباس این شرکت را تکذیب کرد و گفت: این پرواز به دلیل بروز نقص فنی در فرودگاه یزد به زمین نشست و آتش سوزی در موتور آن مشاهده نشد.

عباس مصیبی افزود: در ساعت ۱۸ یک فروند هواپیمای آر جی برای انتقال مسافران این پرواز به بندر عباس از تهران اعزام شده و این پرواز بعد از ساعت ۱۹ از فرودگاه یزد به مقصد بندرعباس انجام می‌شود.

فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران، مشهد، اهواز، کیش و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای نجف، بغداد، دمشق، جده و مدینه در پروازهای بین المللی است که جابجایی مسافر در این مسیرها توسط حدود ۱۰ شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی صورت می‌گیرد.

هم اکنون بطور متوسط در هر روز ۲۰ پرواز مسافری (نشست و برخاست) در فرودگاه یزد که در مرکز جغرافیای ایران قرار دارد، انجام می‌پذیرد.

۲۰۸۸ / ‏‬ ۶۰۱۴

‏‬

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =