۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۶
کد خبرنگار: 1414
کد خبر: 83372030
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار اردبیل: خدمات دولت به مردم اطلاع رسانی شود

اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل با بیان اینکه اطلاع رسانی شفاف خدمات دولت برای مردم امید آفرین است، گفت: روابط عمومی ها باید این خدمات را اطلاع رسانی کنند تا موجب امیدواری مردم شود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، اکبر بهنامجو در جمع مسئولان روابط عمومی های استان اردبیل افزود: اقدامات زیادی در استان در راستای توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی صورت گرفته و روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید با شیوه های نوین این اقدامات را اطلاع رسانی کنند.

وی بیان کرد: اقدام علمی و تخصصی روابط عمومی ها مانع از قضاوت های نادرست در خصوص عملکرد دولت می شود و لازم است روابط عمومی ها از ظرفیت های مناسبی در این زمینه بهره ببرند.

استاندار اردبیل با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از دولت گفت: روابط عمومی ها باید با اعتقاد به دولت، عملکرد و اقدامات دستگاه های اجرایی را به صورت شفاف به مردم اعلام نمایند.

بهنامجو ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی نیز باید اعتبار مورد نیاز برای فعالیت روابط عمومی ها را تامین کنند تا مشکلی در زمینه اطلاع رسانی به مردم نداشته باشند.

وی همچنین با تاکید بر مشارکت دادن مردم در خصوص اطلاع رسانی از عملکرد دولت گفت: روابط عمومی ها باید از اطلاع رسانی یک طرفه پرهیز کرده و با پرسش از نتایج اقدامات از مردم، اقشار مختلف را به اطلاع رسانی از عملکردها دعوت کنند.

استاندار اردبیل در ادامه با اشاره به اقدامات انجام گرفته توسط دولت محلی در استان گفت: اقداماتی چون فعال کردن واحدهای راکد، راه اندازی واحدهای صنعتی در شهرستان های استان و فعالیت در زمینه اشتغالزایی را از جمله مواردی است که باید روابط عمومی ها در انعکاس آن به مردم تلاش کنند.

بهنامجو افزود: روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید با مشارکت هم جلسات تحلیلی و بررسی های کارشناسی در خصوص اقدامات دولت را برگزار و نتایج آن را به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی در استان از جمله اجلاس گردشگری سلامت اکو و مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان در استان را مزیتی مهم برای استان برشمرد و خواستار استفاده از این ظرفیت برای معرفی ظرفیت های استان توسط روابط عمومی ها شد.

مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل نیز در این جلسه گفت: با تقویت اطلاع رسانی تلاش می کنیم عملکرد دولت را به مردم انعکاس داده و نشاط اجتماعی در جامعه ایجاد کنیم.

غلامحسین غاربی افزود: تحولات مهم و اساسی توسط دولت محلی در استان در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و گردشگری انجام شده و باید مردم از این اقدامات اطلاع یابند.

وی با اشاره به جایگاه والای روابط عمومی در دستگاه های اجرایی گفت: با ارزیابی وضعیت موجود تلاش می کنیم جایگاه فعلی روابط عمومی در بین مدیران را اصلاح کنیم.

غاربی برگزاری کارگاه های آموزشی، تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان ها، استقرار نیروهای متخصص در روابط عمومی ها و جلوگیری از تغییر مدیران روابط عمومی تاثیرگذار در استان را از جمله برنامه های این حوزه برشمرد.

در این جلسه مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی مشکلات مربوط به این حوزه را بیان کرده و خواستار اصلاح وضعیت موجود شدند.

۶۰۱۶/‏۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =