امام جمعه موقت تهران: قدرت دفاعی ایران خاری در چشم دشمنان اسلام است

تهران – ایرنا – امام جمه موقت تهران گفت: قدرت دفاعی ایران خارجی در چشم دشمنان اسلام است و آنان را در منطقه زمین گیر کرده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام کاظم صدیقی شامگاه چهارشنبه در مراسم یادواره راز سرخ که به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی در مسجد حضرت امام مجتبی (ع) ورامین برگزار شد اظهار داشت: امنیت، اقتدار و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهدای انقلاب و قدرت دفاعی ایران اسلامی است که همچون خاری در چشم دشمنان اسلام است.
وی افزود: اینکه امروز ترامپ و دیگر سران کشورهای استکباری در مواجهه با ایران اسلامی با هراس رفتار می کنند، به دلیل همین قدرت دفاعی است، به همین خاطر است که تلاش دارند این قدرت را از ایران سلب کنند.
صدیقی اظهار داشت: اینکه امروز می بینیم درجریان برجام هیچ منفعتی عاید ایران نشد، به این خاطربود که تیم مذاکره کننده ایران به سخنان رهبری در عدم اعتماد به آمریکا توجهی نکردند، چرا که این کشور دشمن همیشگی اسلام است و به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.
وی تصریح کرد: دشمن همواره تلاش داشت که از نفوذ قدرت ایران در منطقه بکاهد ولی امروز شاهدیم که به برکت شهدا، خطوط مقابله با دشمن به مرزهای رژیم اشغالگر قدس رسیده است، انقلاب اسلامی زنجیره عظیمی است که مایه افتخار شیعیان امیرالمومنین شده و به برکت این نظام، حتی مردم کشوری همچون نیجریه نیز علیه دشمنان اسلام دست به قیام می زنند.
صدیقی تأکید کرد: امروز ایران اسلامی به برکت هدایت های رهبر معظم انقلاب، به پیشرفت خود ادامه می دهد ولی هستند افراد ضد ولایت فقیهی که برای برهم زدن آرامش کشور، اوضاع اقتصاد کشور را خراب کرده اند تا امید را از بین ببرند.
امام جمعه موقت تهران با گرامیداشت یاد وخاطره شهید بهشتی و یاران با وفای ایشان گفت: آیت الله شهید بهشتی به فرموده امام راحل، یک ملت بود برای ملت، ولی در مقابل می بینیم که برخی از مسئولان ما که معلوم نیست مدارک دکترای خود را از کجا آورده اند حتی خود را بالاتر از رهبری می دانند.
وی ادامه داد: مسئولان کشور باید در ولایت مداری و اطاعت از ولایت فقیه، شهید بهشتی را الگو خود قرار دهند.
تهرام/۷۲۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =