۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۹
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 83371981
۰ نفر
مالک باشگاه تراکتورسازی : امسال قهرمان می شویم

تبریز - ایرنا - مالک باشگاه تراکتورسازی گفت: امسال با اتحاد و همدلی قهرمان لیگ برتر خواهیم شد.

به گزارش پنجشنبه ایرنا، محمدرضا زنوزی در مراسم اولین تمرین تیم سرخ پوشان تبریز و معرفی بازیکنان و کادر فنی تیم در جمع هواداران افزود: آقای دنیزلی برای کمک به من آمده تا قهرمانی را برای شما هواداران هدیه کنیم.

مالک باشگاه تراکتور با تاکید بر لزوم حفظ اتحاد تیم، گفت: ما اگر یک تیم همدل باشیم، ۱۰۰ درصد قهرمان می‌شویم و هیچ چیز نمی‌تواند قهرمانی را از ما بگیرد.

وی ادامه داد: بازیکنان کنونی با نظر مستقیم سرمربی جذب شدند و چهار تا پنج بازیکن بزرگسال دیگر با نظر سرمربی جذب خواهند شد.

زنوزی با تاکید بر اینکه کسی نمی‌تواند به آقای دنیزلی بازیکن یا مربی تحمیل کند، خاطرنشان کرد: بنده هیچ وقت در کار مربی دخالت نمی‌کنم، همه دست در دست هم می‌دهیم تا قهرمان جام حذفی و لیگ برتر شویم و تراکتور کهکشانی را بسازیم.

وی تاکید کرد: در فرصت باقی مانده نقل و انتقالات هر بازیکنی که آقای دنیزلی بگوید، برای شادی شما هواداران جذب می‌کنیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی نیز در این مراسم در جمع هواداران گفت: تیمی می سازم که لایق هواداران تراکتور باشد.

مصطفی دنیزلی اظهار کرد: امسال برای حضور در لیگ برتر فوتبال ایران تیمی لایق شما هواداران می‌سازم‌.

دنیزلی تاکید کرد: مالک و مدیریت باشگاه با من همکاری می‌کنند و هدفمان چیزی جز قهرمانی نیست.

اولین تمرین تیم فوتبال تراکتور سازی با حضور پرشورها از ساعت ۱۹ در ورزشگاه بنیان دیزل آغاز و به هواداران این تیم معرفی شدند.

همچنین در این مراسم در زمین فوتبال پرچم های تراکتور نصب و در اطراف زمین چمن چندین بنر خوشامدگویی برای مصطفی دنیزلی نصب شده و هواداران به شدت سرمربی ترکیه ای خود را تشویق کردند.

پس از قرائت کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران، خواننده شعر تراکتور، اصغر صفی پور، به اجرای زنده چند آهنگ پرداخت.

در ادامه در میان تشویق هواداران بازیکنان به ترتیب محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، رضا سیف اللهی، محمدرضا خانزاده، یوکیا سوگیتا، ایمان سلیمی، ساسان انصاری، سید احمد موسوی، سعید مهری، میثم تیموری، مسیح زاهدی، مهدی تیکدری، محمد مسلمی‌پور، سبحان خاقانی، حامد حسینعلی‌زاده، اکبر ایمانی، احسان حاج صفی و محمدرضا آزادی به زمین فراخوانده شده و در دایره میانی جمع شدند.

به گزارش ایرنا، در این برنامه اعضای کادر فنی و سرپرست تراکتورسازان متشکل از مراد آیهان آیدین، ساکت الهامی و احد شیخ‌لاری نیز به زمین آمدند و در پایان در میان تشویق شدید تماشاگران مصطفی دنیزلی وارد زمین شد و پس از دور افتخار در مقابل هواداران، دقایقی برای آنها سخنرانی کرد.

از حواشی این برنامه می توان به حضور بهروز مهدوی، فرماندار تبریز، سرهنگ نوروزی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تبریز، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه و غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه، که در جایگاه ویژه حضور داشتند و همراه با شال تراکتور وارد زمین چمن شدند و به دنیزلی خوش آمد گفتند، اشاره کرد.

۹۸۵۳/‏۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =