۱.۲ میلیارد ریال برای تکمیل زائرسراهای امامزاده شعیب تخصیص یافت

تبریز - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه جلفا گفت: یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای تکمیل زائرسراهای امامزاده سیدشعیب دوزال این شهرستان تخصیص یافت.

محمد طلایی، روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: زائرسراهای این امامزاده در ۲ طبقه نیمه کاره مانده بود که با تأمین این میزان اعتبار دولتی و بخشی از طریق وام سازمان اوقاف و امور خیریه کارهای عمرانی آن از سرگرفته شد.

وی با اشاره به اقدامات این اداره برای سند دار کردن موقوفات شهرستان جلفا، اظهار داشت: ۱۰۰ پرونده پلاک ثبتی مربوط به موقوفات این شهرستان نقشه برداری شده و برای اخذ سند آنها از اداره ثبت اسناد اقدام شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی یادآوری کرد: از آغاز سال جاری ۷ مورد از موقوفات این شهرستان سند دار شده و ۴۰ مورد از موقوفات نیز در مرحله نهایی صدور سند قرار گرفته است.

طلایی، ادامه داد: سند دار کردن موقوفات و ممانعت از تصرف آنها از وظایف اصلی اوقاف و امور خیریه بوده و در این راستا از تمام توان خود بکار می‌گیریم.

شهرستان جلفا با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۴۶ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و از طریق رودخانه ارس با جمهوری خود مختار نخجوان و ارمنستان مرز آبی مشترک دارد.

۸۰۲۳/‏۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =