۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۶
کد خبر: 83371686
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۰۰ قلیان در شیراز معدوم شد

شیراز-ایرنا-سرپرست اداره تخلفات شهری شهرداری شیراز، گفت: ۵۰۰ قلیان که از پارک ها، بوستان ها و حاشیه بلوار چمران شیراز جمع آوری شده بود معدوم شد.

سجاد خلیلی چهارشنبه در مراسم معدوم سازی قلیان ها در جمع خبرنگاران، افزود: طی سالیان گذشته رفته رفته عرضه و استفاده از قلیان در اماکن عمومی سطح کلانشهر شیراز گسترش یافته که ضروری است برای مواجهه با این آسیب اجتماعی چاره اندیشی علمی از سوی متخصصین امر انجام شود.

خلیلی ادامه داد: با توجه به اهمیت جلوگیری از عرضه و استعمال قلیان در سطح شهر و بوستانها و همچنین گزارشات مردمی به سامانه ۱۳۷، شهرداری شیراز اقدام به افزایش تیم های گشت زنی در سطح شهر و بوستانها کرده است.

سرپرست اداره تخلفات شهری شهرداری شیراز اضافه کرد: در هشت ماه گذشته در عملیات های مختلف ۵۰۰ قلیان، ۵۰۰ کیلو زغال، ۱۰ کارتن تنباکو و ۵ کارتن ناس از سطح بوستانها و معابر عمومی شیرازجمع آوری شده و امروز این موارد در بام سبز شیراز با حضور مسئولین و کارشناسان اداره تخلفات شهری معدوم سازی شد.

وی در پایان گفت: طرح جلوگیری از استعمال و عرضه قلیان در بوستان ها و معابر عمومی سطح کلانشهر شیراز همچنان توسط اداره تخلفات شهری ادامه خواهد یافت.

۹۸۷۳ /‏۶۱۱۳

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها