داوران اردنی دیدار ذوب آهن با الاتحاد عربستان را قضاوت می کنند

اصفهان-ایرنا-سخنگوی باشگاه ذوب آهن ایران گفت: داوران اردنی دیدار تیم فوتبال این باشگاه با الاتحاد عربستان را در لیگ قهرمانان آسیا قضاوت خواهند کرد.

احمد جمشیدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که ادهم المخادمه داور اردنی قضاوت دیدار رفت ذوب آهن با اتحاد عربستان را برعهده گرفت.

وی گفت: تیم داوری از کشور اردن برای قضاوت این دیدار شامل ادهم مخادمه، احمد مونس، محمدبکار و احمد فصیل هستند و این دیدار را سوت خواهند شد.

وی با بیان اینکه تیم ذوب آهن ایران به عنوان تنها نماینده ایران در مرحله حذفی قرار دارد افزود: این تیم در این رقابت ها نتایج درخشانی کسب کرد و در این مرحله نیز از فوتبال ایران در صحنه بین المللی دفاع خواهد کرد و مثل همیشه نماینده ای شایسته خواهد بود.

عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن افزود: احتمالی میزبانی ذوب آهن در یکی از کشورهای امارات و قطر وجود دارد که بعد از رایزنی ها مشخص خواهد شد.

دیدار رفت دو تیم های ذوب آهن ایران و الاتحاد عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه ۱۴ مرداد ماه سالجاری برگزارخواهد شد.

تیم ذوب آهن در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران رتبه ششم را کسب کرد و به عنوان تنها نماینده ایران به مرحله حذفی رقابت‌های لیگ قهرمانان ۲۰۰۱۹ آسیا صعود کرد.

۶۰۲۲/۸۱۱۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =