۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۰
کد خبرنگار: 2184
کد خبر: 83371641
۰ نفر

برچسب‌ها

تصادف در جاده بندپی غربی بابل جان ۲جوان را گرفت

ساری - ایرنا - تصادف یک کامیون با خودروی سواری امروز چهارشنبه در جاده بندپی غربی بابل ۲ جوان را به کام مرگ برد.

به گزارش ایرنا؛ این تصادف که در محدوده روستای صلحدار کلاً رخ داده است متأسفانه ۲ جوان ۲۳ و ۲۴ ساله در دم جان باختند و جوان ۲۳ ساله دیگر نیز دچار مصدومیت شدید شد.

مدیر روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل به خبرنگار ایرنا گفت: عصر امروز طی گزارشی به مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل مبنی بر تصادف کامیون با خودرو سواری در جاده خشرودپی بابل بلافاصله تکنسین‌های اورژانس پایگاه خشرودپی، احمد چاله پی، هلال احمر و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

مهدی غلام نیاء روشن افزود: در این حادثه متأسفانه ۲ مرد ۲۳ و ۲۴ ساله به علت شدت جراحات و خونریزی فاقد علائم حیاتی بودند که تلاش‌های تکنسین‌های اورژانس برای احیا ثمری نداشت ولی با این حال به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند.

وی بیان کرد: همچنین در این حادثه یک مرد ۲۳ ساله هم دچار آسیب دیدگی مولتی تروما و هدتروما شد که پس از اقدامات پزشکی اولیه مصدوم حادثه به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شد.

جاده بابل به بندپی غربی یکی از جاده‌های پر حادثه در وقوع تصادفات جاده‌ای است که متأسفانه بدلیل عدم وجود شانه خاکی، کم عرض بودن و تک بانده بودن جاده سالانه تعدادی از هموطنان مان در اثر تصادف به کام مرگ فرو می‌روند.

۲۸ خرداد ماه گذشته نیز ۲ موتور سوار پدر و پسر نیز در همین جاده بر اثر تصادف در دم جان باختند.

در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون چهار نفر در بابل بر اثر تصادف و برخورد با کامیون جان باختند که اعم از یک مرد ۶۰ ساله موتور سوار براثر تصادف با کامیون، جوان ۲۳ ساله براثر تصادف پراید با کامیون و نیز ۲جوان دیگر بر اثر تصادف با کامیون جان خود را از دست داده‌اند که با توجه به وضعیت موجود و اطلاعات کسب شده از سوی پزشکی قانونی شهرستان بابل در صدر تصادفات جاده‌ای منجر به مرگ در استان مازندران به شمار می‌آید.

/ ‏۱۸۹۹/‏۷۳۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =