۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۳
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83371597
۰ نفر

برچسب‌ها

100 میلیارد تومان به توسعه زغال سنگ کرمان تخصیص یافت

کرمان - ایرنا - عضو هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور با اشاره به سرمایه گذاری در استان کرمان گفت: بودجه طرح توسعه زغال سنگ با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان از محل این صندوق تأمین شده و این طرح به زودی اجرایی می‌شود.

محمدجواد عسکری روز چهارشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات کارگران شرکت زغال سنگ استان کرمان افزود: این استان با اجرای این طرح بزرگترین محدوده زغالی کشور خواهد شد.

وی ادامه داد: هفته آینده ۲ تیم برای بررسی، شناسایی و بهره برداری از منابع جدید و اکتشافات زغال سنگ به استان کرمان می آیند و برای این امر مشاور انتخاب شده است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور تاکید کرد: با اجرای طرح توسعه زغالسنگ ۳۸۰ شغل جدید در استان کرمان ایجاد می‌شود و در این استخدام‌ها امتیازی برای فرزندان بازنشستگان درنظر گرفته می‌شود.

وی افزود: استخدام زغالسنگ از طریق آزمون اجرایی می‌شود که افراد لایق وارد این شرکت شوند.

عسکری تصریح کرد: با تلاش‌های انجام شده اینک شرکت زغال سنگ کرمان از فشارها خارج شده و این شرکت در سال ۹۷ توانست بخش بزرگی از بدهی‌های خود را پرداخت کند.

۹۸ درصد مشکلات زغال سنگ کرمان رفع شده است

مدیرعامل شرکت معادن ذغال سنگ استان کرمان نیز در این نشست گفت: ۶ سال گذشته شرکت زغال سنگ کرمان ۳۰۰ میلیارد تومان زیان انباشته داشت و حساب‌های این شرکت مسدود شده بود.

سامان مرتاض ادامه داد: با تلاش‌های انجام شده، بیش از ۹۸ درصد مشکلات این شرکت اکنون رفع شده است.

همچنین در این نشست کارگران زغال سنگ کرمان مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و برای رفع این مشکلات تصمیم گیری شد.

۷۴۲۰/‏۳۰۲۹

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =