۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
کد خبرنگار: 993
کد خبر 83371561
۰ نفر
بوشهر در جایگاه برتر رویداد ملی سازگاری با کم آبی قرار گرفت

بوشهر- ایرنا- شرکت آب منطقه ای استان بوشهر رتبه برتر رویداد ملی سازگاری با کم آبی را در کشور کسب کرد.

روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر روز چهارشنبه اعلام کرد: وزیر نیرو در آئین افتتاحیه رویداد ملی سازگاری با کم آبی، با اهدا لوح تقدیر به سرپرست شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر، از عملکرد آن شرکت به عنوان واحد برگزیده ملی تقدیر کرد.

براساس این گزارش سرپرست شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر در حاشیه این آئین گفت: اولین نشست و نمایشگاه تخصصی سازگاری با کم آبی کشور در تاریخ ۳ الی ۵ تیرماه به میزبانی وزارت نیرو در حال برگزاری است.

حسین باشی زادگان افزود: در این رویداد سه روزه تجارب موفق استان‌ها در زمینه سازگاری با کم آبی در چارچوب سخنرانی، پنل‌های تخصصی، نمایشگاه و ویدئوکنفرانس مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به مشارکت فعال همه استان‌ها در این طرح ملی اضافه کرد: در مراسم افتتاحیه این همایش، شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر به عنوان واحد برتر کشور در زمینه سازگاری با کم آبی انتخاب شد.

سرپرست شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر گفت: کارگروه سازگاری با کم آبی استان بوشهر با ۳۸ طرح ارائه شده در بخش کشاورزی حائز کسب رتبه اول در این بخش شد.

وی اضافه کرد: استان بوشهر همچنین در رتبه دومِ بیشترین آثار ثبت شده در تجارب موفق سازگاری با کم آبی کشور قرار گرفت.

همایش ملی سازگاری با کم آبی با هدف به اشتراک گذاری تجارب موفق سازگاری با کم آبی از سوم تا پنجم تیر ماه در سه محور صنعت، معدن و انرژی، کشاورزی و شرب، فضای سبز و محیط زیست در حال برگزاری است.

۶۰۴۷/‏۶۰۴۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =