۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۵
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83371408
۰ نفر

برچسب‌ها

شرارت در گیلانغرب؛ دستگیری در شمال

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی گیلانغرب از دستگیری ۲ تن از اشرار سابقه دار و پایان دادن به شرارت‌های آنان در یکی از استان های شمالی کشور و با اقتدار پلیس شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ «علی عزیزیان» اظهار داشت: پس از دریافت چند فقره شکایت در خصوص مزاحمت‌های ایجاد شده از سوی ۲ تن از ارذل و اوباش سابقه دار، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از دریافت این شکایات، پلیس تحقیقات گسترده خود را برای دستگیری این اشرار سابقه دار که در ۲ ماه گذشته اقدام به تیراندازی، قدرت نمایی با سلاح گرم و سرد و ضرب و جرح چند تن از شهروندان کرده بودند، آغاز کرد.

سرهنگ عزیزیان تصریح کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد که این ۲ فرد پس از انجام این اقدامات شرورانه، به یکی از استان‌های شمالی گریخته‌اند که مأموران پلیس امنیت عمومی گیلانغرب با انجام کارهای اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی خود موفق به ردیابی آنان و کشف مخفیگاهشان شدند.

رئیس پلیس گیلانغرب گفت: پس از هماهنگی با دستگاه قضائی و پلیس این شهر شمالی و با همکاری آنها، هر ۲ فرد شرور در مخفیگاهشان دستگیر و مقداری از آلات جرم نیز کشف شد.

وی تصریح کرد: اراذل و اوباش دستگیر شده به گیلانغرب منتقل شدند و پس از بازجویی‌های لازم و تکمیل پرونده در اختیار دستگاه قضائی قرار گرفتند.

۷۴۵۸/‏۸۰۶۶