۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۳
کد خبرنگار: 768
کد خبر: 83371313
۰ نفر
تداوم انقلاب با خون پاک شهیدان تضمین شده است

قم - ایرنا - استاندار قم با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی گفت: خون پاک شهیدان دوام انقلاب اسلامی را تضمین کرده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست روز چهارشنبه در دیدار با خانواده شهیدان غلامحسین حقانی و سیدمحمدکاظم دانش از شهدای حادثه بمب گذاری مقر حزب جمهوری اسلامی در سال ۱۳۶۰، افزود: شهدای هفتم تیر از سرمایه‌های نظام بودند و در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشتند.

وی همچنین خدمت به مردم و خانواده شهدا در برهه فعلی را مهمترین وظیفه مسئولان دانست و ابراز امیدواری کرد: با گام برداشتن در این مسیر بتوانیم دین خود به شهدا و ایثارگران را ادا نمائیم.

در هفتم تیرماه سال ۱۳۶۰، دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، درحالی که جمعی از بلندپایه‌ترین و دل سوزترین مسئولان نظام، هم چون آیت الله بهشتی رئیس دیوان عالی کشور، چهار وزیر، ۱۲ معاون وزیر و حدود ۳۰ نماینده مجلس در آن جلسه حضور داشتند، توسط منافقان منفجر شد و ۷۲ یار وفادار انقلاب و امام، به دیدار حق شتافتند.

سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان قم منصوب شد

استاندار قم همچنین در حکمی، حسین طالعی را بعنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان منصوب کرد.
در این حکم آمده است: احتراماً، نظر به تعهد و تجربه جنابعالی، در اجرای نامه شماره ۲۱۴۰۸-۸/۲/۹۸ قائم مقام محترم وزیر در امور مجلس و هماهنگی استان‌ها موضوع بند ۹ تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور و با عنایت به ماده ۱۶ از فصل پنجم اساسنامه و صورتجلسه مورخ ۱۹/‏۰۳/‏۹۸‬ شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان، بعنوان سرپرست سازمان مزبور منصوب می‌شوید.
امید است در راستای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با بهره گیری از ظرفیت‌ها وفرصتها (اعم از نیروی انسانی و امکانات و تجهیزات موجود) در زمینه ارتقای کارآمدی آن سازمان و در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

۱۱۷۵ / ‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =