۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۱
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83371270
۰ نفر
۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل ورزشگاه سبزوار اختصاص یافت

سبزوار- ایرنا- مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: ۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل مرحله نخست ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران سبزوار اختصاص یافت.

حسن کریمی عصر چهارشنبه در بازدید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سبزوار افزود: با تأمین این مبلغ مرحله نخست ورزشگاه شامل زمین چمن، نور استاندارد، پیست تارتان، رختکن، نصب ۲ هزار و ۵۰۰ صندلی و سرویس های بهداشتی تا شهریور امسال به بهره برداری می رسد.
وی اظهار داشت: سال گذشته نیز از محل اعتبارات سفر رئیس جمهوری به شهرستان سبزوار ۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل این ورزشگاه اختصاص یافته بود.
وی گفت: این ورزشگاه از طرح های مهم عمرانی و ورزشی شهرستان سبزوار است که با وجود پیشرفت فیزیکی مناسب به سبب نبود اعتبارات و ضعف های اجرایی پیمانکار به حالت تعطیل درآمده بود.
کریمی افزود: مرحله نخست این ورزشگاه ۶۵ درصد و مجموع این طرح ورزشی ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۲۱۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار نیز مهمترین طرح ورزشی نیمه تمام این شهرستان را ورزشگاه ۱۵ هزار نفری توحید شهر دانست و گفت: تکمیل این طرح نیازمند تخصیص اعتبارات مورد نیاز است.
مجید نصرالله زاده افزود: یکی از عوامل مهم تکمیل نشدن این ورزشگاه پرداخت نشدن اعتبارات تخصیص یافته در زمان مشخص می باشد.
وی اظهار داشت: با توجه به استعدادهای خوب، نونهالان و نوجوانان این شهرستان از پیست تارتان دو و میدانی محروم هستند که با تکمیل این مجموعه ورزشی مشکلات این بخش نیز برطرف می‌شود.
بیش از ۶ هزار ورزشکار در ۳۸ هیأت ورزشی شهرستان سبزوار سازماندهی شده اند که در حوزه ورزش های حرفه‌ای، قهرمانی، بومی، محلی و همگانی فعالیت دارند.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

۸۱۴۵/۷۴۹۵ / ‏‬ ۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =