۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۸
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83371048
۰ نفر

برچسب‌ها

کارگران ظرفیت بالایی در دفاع از انقلاب دارند

رشت ایرنا - جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج با یادآوری نقش کارگران در دوران پرافتخار دفاع مقدس گفت: کارگران ظرفیت بالایی در دفاع از آرمان ها و اندیشه های والای انقلاب اسلامی دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا سرهنگ کیا عاشوری روز چهارشنبه در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان بسیج کارگری استان با بیان اینکه بسیج یک میراث گران سنگ است اظهار کرد: امام خمینی (ره) انقلاب را با مردم شروع و اعتقاد داشت با همین مردم می‌شود انقلاب را حفظ کرد.

وی با اشاره به اینکه امام (ره) حفاظت از انقلاب را به مردم سپرد افزود: بسیج اجازه نداد یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد و سازماندهی بسیجیان در قالب سازمان اقشار بسیج اقدامی خوب بود و بسیج یک منظومه چندوجهی برای پاسخ به نیازمندی‌های کشور شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار بسیج با بیان اینکه از اقشار مهم و تأثیرگذار بسیج، نیروهای خوب و مردمی حوزه کارگری بود گفت: شهید برونسی در دوران دفاع مقدس یک کارگر و بنایی بود که فرمانده تیپ شد و این نشان می‌دهد که کارگران از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.

وی مطالبه گری را از صفات بسبجیان دانست و تصریح کرد: حضور بین کارگران و کارفرمایان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید بسیج کارگری در این زمینه حضور حداکثری داشته باشد و کمک شورای قشر بسیج نیز استفاده کند.

رئیس سابق سازمان بسیج کارگری سپاه قدس گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه رسالت جامعه کارگری از اهداف ما بود اظهار کرد: بحث جذب را در قشر کارگری افزایش دادیم.

سرهنگ بهرام صدیقی افزود: هم افزایی با اقشار مختلف بسیج از اهداف مهم ما بود و در اکثر برنامه‌های خود دفاع از حق و حقوق کارگران و کارفرمایان را مدنظر قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه ۷۰ پایگاه بسیج کارگری در گیلان داریم تصریح کرد: سرکشی از کارخانجات و واحدهای تولیدی در جهت برطرف کردن مشکلات کارگران و کارفرمایان از دیگر برنامه‌های سازمان بود.

در پایان این جلسه از زحمات سرهنگ بهرام صدیقی تکریم و سرهنگ حسین پور حیدری به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج کارگری منصوب شدند.

۷۲۹۶/‏۲۰۰۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =