۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۱
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 83370991
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۳ تن مواد مخدر در استان کرمان کشف شد

کرمان – ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: طی سه ماه اول امسال ۲۳ تن انواع مواد مخدر در این استان کشف شده است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ ناصر فرشید روز چهارشنبه در نشست همایش بزرگداشت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان افزود: در سال گذشته بیش از ۹۳ تن انواع مواد مخدر در این استان کشف شد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته و سه ماه ابتدای امسال با افزایش کشف مواد مخدر صنعتی و روانگردان ها روبرو هستیم، تاکید کرد: خانواده ها باید در برابر آسیب های ناشی اعتیادبه مواد مخدر سنتی و صنعتی، آگاهی لازم را داشته باشند تا بتوانند پیشگیری موثری دراین زمینه انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه امروز مواد مخدر به عنوان یک زلزله خاموش و ابزارهای جنگ نرم معاندین و مخالفان نظام در کشور وجود دارد، تاکید کرد: وقتی تولید مواد مخدر در کشورهای همجوار را می بینیم که رشد فزاینده ای نسبت به قبل از حضور کشورها متخاصم داشته، متوجه می شویم برای از بین بردن نسل جوان و آرامش جامعه برنامه ریزی کرده اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه تاکنون ۵۷۴ شهید در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم نظام و انقلاب شده اند، تاکید کرد: در سال گذشته مجموعه انتظامی استان کرمان در زمینه مبارزه با مواد مخدر ۷ شهید را تقدیم کرده است.

۷۴۲۰/‏‬ ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =