استقبال گلستانی ها از  خرید نوشت افزار سیل زدگان

گرگان - ایرنا - قائم مقام مدیرعامل و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان گفت: مرحله اول اجرای طرح "با مهر تا مهر" برای تامین نوشت افزار، کتاب و اسباب بازی کودکان مناطق سیل زده با استقبال فراوان گلستانی ها به پایان رسید.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، الهام اختری اظهار داشت: در مرحله اول این طرح، ۱۱ کتابفروشی شهرهای استان با ارایه تخفیف ۵ تا ۱۵ درصدی، در این امر خداپسندانه شرکت کردند.
وی با تقدیر از استقبال گلستانی ها برای خرید ملزومات دانش آموزان سیل زده گفت: این طرح علاوه بر توجه به فعالیت های فرهنگی مخصوص اوقات فراغت، تقویت حس نوع دوستی و رفع نیاز نوشت افزار دانش آموزان سیل زده را نیز مورد توجه قرار می دهد.
به گفته معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان مرحله دوم این طرح به زودی و پیش از فصل بازگشایی مدارس اجرا خواهد شد.
اختری بدون اشاره به مقدار هدایای مردم در این طرح ادامه داد: فرایند بسته بندی و توزیع اقلام اهدایی به زودی آغاز و این بسته ها در اختیار دانش آموزان ساکن در مناطق سیل زده گلستان قرار خواهد گرفت.
در این طرح مردم با مراجعه به کتابفروشی های مجری طرح، نوشت افزار، کتاب و اسباب بازی مورد نظر برای دانش آموزان سیل زده را خریداری و به نمایندگان هلال احمر مستقر در فروشگاه ها تحویل می دهند.
۷۳۳۳/۳۰۹۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =