۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۴
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83370906
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش نسبی دما در گیلان از فردا

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان با اشاره به افزایش ابر در منطقه، از کاهش نسبی دما در استان از فردا (پنجشنبه) خبر داد.

مازیار غلامی ظهر چهارشنبه به ایرنا گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده استقرار هوای پایدار در منطقه طی امروز است بنابراین آسمانی آفتابی، گاهی با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: از پنجشنبه تا اوایل هفته آینده با توجه به گذر تناوبی جریانات کم و بیش ناپایدار، شرایط برای افزایش ابر، وزش باد و برای پاره ای نواحی رگبار و رعد و برق فراهم می‌شود.

به گفته سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان، طی فردا با تقویت جریانات شمالی، کاهش نسبی دما نیز مورد انتظار است.

وی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، کاهش نسبی دما، گاهی افزایش ابر و وزش باد، بعضی نقاط رگبار و رعدوبرق (بویژه طی عصر و شب) پیش بینی کرد.

غلامی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۶ درجه مربوط به منجیل، تالش و بندرآستارا و کمینه دمای فردا را مربوط به دیلمان با ۱۵ درجه ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز را ۳۳ درجه و کمینه دمای فردا در مرکز استان را ۲۴ درجه عنوان کرد.

۷۲۹۶/‏۲۰۰۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =